Тренування зранку натщесерце: один з найефективніших способів схуднути

Такий підхід до схуднення показав свою ефективність у багатьох випадках і був доведений з допомогою науки, інформує Ukr.Media.

Тренування на голодний шлунок дадуть видимий результат вже в перший тиждень занять.

Тренування натщесерце припускає, що людина нічого не їсть одразу ж після пробудження, і йде займатися спортом. Зазвичай, ранкове тренування включає кардіонавантаження або аеробіку.

Багато хто знає, що перед початком тренування необхідно трохи підкріпитися. Але у випадку з ранковими заняттями, організм буде брати енергію з резервних запасів, і спалювати у першу чергу глікоген. І тільки через деякий час приступить до м'язів.

Користь від ранкових тренувань

Після пробудження в організмі дуже низький рівень глікогену та інсуліну, а це у свою чергою дозволяє йому брати енергію саме з жирових відкладень. З цієї причини відомі спортсмени, якщо в них виникає необхідність у зменшені відсотка жиру в тілі до мінімуму, починають тренувати натщесерце в ранковий час.

Такий спосіб схуднення має свої переваги:

  • Кардіо на голодний шлунок насправді сприяє швидкому схудненню;
  • Ранкове тренування підбадьорить набагато краще, ніж кава, і змусить організм прокинутися. До того ж, активізується вироблення ендорфіну, який задасть гарний настрій на весь день;
  • Такі заняття дозволять ретельніше підходити до свого харчування. Навряд чи у когось виникне бажання наїстися цукерок або бургерів після такого тренування;
  • З психологічного боку, тренування вранці неможливо скасувати, адже не можна сказати про свою втоми або відсутності часу;
  • На жаль, деякі можуть піддатися своїй ліні і обрати сон замість тренування. В такому разі необхідно правильно скорегувати режим сну, щоб часу вистачало і для тренувань і для сну.

Однак варто розуміти, що певний відсоток м'язів під час занять натщесерце все ж спалюється. З цієї причини слід відмовитися від силових вправ. Важливо вранці працювати на схуднення з допомогою кардіо, а не на рельєф.

Важливо! Тренування на порожній шлунок можна тільки після пробудження. В будь-який інший час цього не варто робити, а перед заняттями необхідно підкріпитися.

Так само тренери рекомендують звернутися за консультацією до лікаря, щоб виключити проблеми зі здоров'ям. Якщо є захворювання серця, то від кардіонавантаження потрібно відмовитися. Після цього важливо визначитися, до якого типу людей ви відноситеся: до жайворонка або до сови. Якщо ви жайворонок з примусу, і щодня лягаєте о першій ночі, то навряд чи вам вдасться встати о 6 ранку без проблем.

Головне — це здоровий сон. Бажано, лягати і прокидатися щодня в той самий час. Таке просте рішення допоможе налагодити режим і здоровий сон. В іншому разі, у ранкові години людина не зможе не лише продуктивно потренуватися, але і навіть без проблем прокинутися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *