Чи потрібно відразу йти в душ після тренування: відповідь експертів

Після тренування, коли ви відчули пітливість, прийняття душу важливе не тільки через проблеми із запахом. Це також краще для вашого тіла, інформує Ukr.Media.

Медичний доктор Ашиш Шарма вказує на те, що спітніла шкіра може розносити бактерії по всьому тілу, і вони швидко розмножуються на спітнілій шкірі. Прийняття душу допомагає запобігти цьому.

Якщо ви не приймаєте душ після тренування, то даєте поту і натуральним оліям, які накопичуються на вашій шкірі, можливість утворити воскові нарости.

Це може спричинити запалення пор і призвести до появи прищів, як зазначає доктор Шарма.

Пропуск душу після тренування може навіть спричинити інфекції. Наприклад, грибкова інфекція, така як різнобарвний лишай, зазвичай виникає в спітнілих місцях, включно з грудьми і спиною.

Грибки швидко розвиваються в теплому і вологому середовищі, і спортивні бюстгальтери також можуть стати причиною грибкових інфекцій під і навколо грудей.

Робіть особливий акцент на місцях, схильних до дріжджових інфекцій, особливо під грудьми, під час витирання після душу.

Також важливо прати одяг, у якому ви тренувалися, оскільки бруд із попередніх тренувань може знову потрапити на шкіру. Коли ви знову одягаєте цей одяг, ви стаєте вразливішими до запальних реакцій, що спричиняють поширені захворювання шкіри, як-от фолікуліт, інфекції або прищі.

Якщо у вас немає часу прийняти повноцінний душ, можна використовувати серветки для тіла, помити руки теплою водою з милом і нанести дезодорант. Також можна протерти тіло вологим рушником, а потім сухим.

Доктор Шарма підкреслює, що пропуск душу після тренування не спричинить серйозних проблем зі здоров'ям, але слід уникати такої поведінки якомога рідше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *