Чому не йде живіт якщо качаєте прес і дотримуєтеся правильного харчування

Знайома багатьом ситуація — займаєтеся у спортзалі а живіт не йде. Таке трапляється часто і цьому є кілька неочевидних причин:

✔️Відсутність злагодженої роботи живота з руками та ногами. Наш живіт повністю залучений у будь-який рух у тілі. Потягушки на ліжку також включають м'язи живота в роботу, спробуйте самі! Ізольована робота з животом — марне заняття, інформує Ukr.Media.

✔️Відсутність насиченості фасції живота. Коли порушено ковзання тканин, називається це нерухома та регідна передня черевна стінка живота. У такому разі тканинам живота не вистачає живлення зовні (поліпшуємо через рух), як і зсередини (збалансоване харчування).

✔️Вісцероптоз, або зміщення органів черевної порожнини вниз. Найчастіше зустрічається у жінок, що народжували, більшою мірою у кого не було необхідного післяпологового відновлення. Уявіть, що ваші органи в даному випадку практично лежать у тазовому дні та в нижній частині живота. Але, відновити це можна, не засмучуємось!

✔️Здуття живота. Наш «чарівний кишечник» у процесі вагітності змінює своє становище і відповідно порушується якість його функціонування: здуття, запори. Навіть у тих, хто не народжував, є проблеми з кишечником. Що робити? Збалансоване харчування! Тестуйте ті продукти, які створюють здуття та замінюйте їх іншими.

✔️Порушена робота діафрагми. Ми дихаємо або грудьми або животом, а часто плечима та шиєю. Оптимальне дихання — це надувати в собі рівномірно кульку, не тільки вперед, а по всьому колу черевної порожнини. Тоді м'язи живота, спини, м'язи тазового дна працюватимуть з кожним вдихом та видихом.

✔️Підвищений внутрішньочеревний тиск. Постійність ВЧТ контролює наш несвідомий мозок. Ми цього просто не помічаємо, але воно є. Зсередини воно створюється внутрішніми органами, які тиснуть на м'язово-фасціальні стінки, а зовні м'язами. Як тільки в системі відбувається збій, наприклад проблеми з внутрішніми органами, мозок починає знижувати тиск тканин на «запалений орган» і живіт надується або вивалюється. Системі краще захистити вас, а не зовнішня краса.⠀

✔️Гіпертонус прямого м'яза живота. Ми звикли "качати прес". Основними вправами для м'язів живота заведено вважати скручування, що багаторазово згинають наш хребет і притягують грудину до лобка. Це все призводить до постійного збільшення внутрішньочеревного тиску та роботи лише поверхневої мускулатури, не беручи до уваги внутрішній блок. Прямий м'яз живота стає перенапруженим, у зв'язку з цим змінюється постава (сутулість), починаються болі в попереку, порушується патерн дихання і живіт вивалюється, коли ви його не контролюєте. Прямий м'яз живота тримає ваш живіт лише поверхнево.

✔️Постійно втягнутий живіт. «Ефект плоского живота» повинен бути досягнутий будь-якою ціною: корсети на талію, білизна, що втягує, і вузькі сукні, періодичні затримки дихання, щоб живіт випадково не вивалився.
Все це нісенітниця вбита жінкам у голову, що живіт має бути плоским. Насправді ваш живіт вам нічого не винен. Заради краси ми готові на такі жертви, які згодом відновлюємо роками та дивуємось цьому тривалому складнооборотному процесу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *