Ці 7 міфів про медитацію варто спростувати

Сучасні люди часто звертаються до медитацій, які допомагають налагодити життя, вирішити проблеми й протиріччя, що існують. Але ті, хто вирішив зайнятися медитацією, часто зіштовхуються з безліччю міфів і помилок, інформує Ukr.Media.

Медитація — це молитва

Багато людей помиляються, вважаючи, що медитація — це молитва, яку можна застосовувати лише з метою того, щоб задіяти у свідомості прохання про допомогу у Всесвіт. Однак молитва — це зовсім інший різновид духовних практик, де відбувається взаємодія з Богом, але не спостереження власного розуму, тілесних відчуттів і свідомості, як у медитації.

Медитація — це релігійна та езотерична практика

Це одна з найчастіших помилок, особливо серед наших співвітчизників. Є думка, що медитація належить до східних вірувань і тому ті, хто сповідують християнство, не можуть користуватися медитаціями. Однак насправді медитація не належить безпосередньо до жодної релігії. Медитувати можна усім людям, які цього бажають.

Для медитації потрібні спеціальне місце і особливі предмети

Для медитації не потрібно нічого, крім часу, настрою і комфортного простору. Можна медитувати одразу після пробудження, не встаючи з ліжка. Сісти і відчути своє дихання, запитати самого себе: Хто я? Чому я? Чого очікую від сьогоднішнього дня? Ароматні пахощі, чотки для мантр, пухнасті пледи і подушки — відмінно доповнять медитації, проте можна обійтися і без них.

Мета медитації — очистити розум від думок

Неможливо повністю позбавити себе від думок. Не намагайтеся відштовхнути їх. Медитація вчить нас, що ми можемо переорієнтувати нашу увагу. Це може бути ваше дихання, мантра або будь-яка інша медитація, яку ви слухаєте. Потік думок при цьому сповільниться.

Медитації підходять лише тим, хто серйозно займається такими практиками

Процес медитації доступний будь-якій людині, незалежно від підготовки. Тут немає чітких правил, ви можете просто приділити час собі. Медитувати можна у будь-якій позі і у будь-якому місці, але з дотриманням однієї умови: хребет має бути рівним, а плечі розправленими.

Пам'ятайте, що "складно" — це лише виверт розуму, ілюзія. Коли ви говорите "складно", несвідомо програмуєте себе на труднощі. Трансформуйте переконання у легкість. Створіть намір, що практика дається легко. Це працює не лише з медитацією, але й з будь-якою справою у житті.

Медитацію не можна практикувати окремо. Лише як частину аскези, йоги або інших практик

Медитація — окрема і самостійна практика. Вона корисна без будь-яких доповнень. Якщо ви почнете лише з медитації, це вже великий крок на шляху до себе. До свого здоров'я: фізичного і психологічного.

Потрібні довгі роки тренувань, щоб навчитися медитувати

Звичайно, з часом медитувати вам буде дедалі легше й зрозуміліше. З кожним наступним днем ви будете помічати більше нових позитивних впливів медитації на вас і ваше життя. Але, почати можна з малого. Головне, просто почати. Вміння медитувати — воно вже є у вас.

Медитація — це спосіб прийти до себе, знайти ясність і сили, щоб вирішити свої проблеми та не створювати нових!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *