Хлопці бігали щодня протягом місяця: дізнайтеся, як несподівано змінилися їхні тіла

Ютубер Стен Брауні влаштовує всілякі фітнес-челенджі. В одному з відео він зізнався, що ненавидить кардіо, тому кинув собі виклик — пробігати милю (1,6 км) щодня протягом 30 днів, інформує Ukr.Media.

При цьому щоразу робити це за максимально короткий час. Про результати він розповів наприкінці відео, і вони його здивували.

Як блогер бігав щодня протягом місяця?

Брауні пообіцяв собі: якщо він пропустить день з якоїсь причини, наступного дня йому доведеться пробігти подвійну дистанцію.

«Я сподіваюся, що дізнаюся багато нового про біг, а моя форма покращиться», — заявив Брауні перед експериментом, який він проводив зі своїм братом Йоргом і «божевільним» другом Ар'єном.

Першого дня Стен пробіг свою першу милю за 5:27. Йорг взяв 7:12, а Ар'єн впорався за 4:58. Усупереч їхньому переконанню, що результати покращаться з практикою, коли настав 15-й день, у всіх трьох хлопців настав спад — через втому. Це відносно коротка відстань, але щоденні тренування не давали тілу відновитися.

Чим закінчився експеримент?

На 30-й день усі троє покращили свій початковий час: новий час Стена становив рівно 5 хвилин, Йорг тепер пробігав милю за 6:23, а Ар'єн набрав 4:53.

На початку випробування Стен важив 79,1 кг, Йорг 91,8 кг, а Ар'єн 73,5 кг. Після місяця щоденного бігу Стен зберіг свою вагу, Йорг схуд на 1,8 кг, а Ар'єн набрав 0,4 кг у вигляді м'язів.

"Це цікаво, бо я думав, що біг змушує скинути вагу", — дивується блогер.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *