Як не стати жертвою неправдивої реклами і не обрати онлайн-тренування, яке не принесе очікуваних результатів

Тренування через Інтернет сьогодні дуже популярні, деякі коштують чималих грошей і при цьому обіцяють найкращі результати. Але перш ніж ви повірите яскравій і багатообіцяючій рекламі, зверніть увагу на декілька ознак, які говорять про те, що це — лише обман і марна трата ваших коштів, інформує Ukr.Media.

Написана некваліфікованим автором

Завжди уважно вивчайте джерело будь-якої фітнес-програми. Щоб переконатися, що купуєте безпечний і правильно складений продукт, перевірте, що людина, яка пропонує програму є кваліфікованим і професійним тренером.

По-перше, переконайтеся, що він — тренер, сертифікований авторитетною компанією або сертифікованим фахівцем. Зазвичай у компаній є інтернет-бази фахівців з ліцензією.

Перевірте, що кваліфікація відповідає дійсності. Лише велика кількість підписників не має відношення до якості роботи тренера, його освіти та досвіду.

Навіть якщо тренер сертифікований, дізнайтеся, чи він працював з клієнтами особисто, а не лише в Інтернеті. Як правило, спеціаліст, який працював офлайн, досвідченіший.

Якщо в плані є дієта, проконсультуйся з дієтологом, чи безпечна вона, особливо якщо у вас є якісь проблеми зі здоров'ям.

Відсутня різноманітність тренувань

Добре складена програма тренувань буде включати в себе різноманітні вправи: дні з різними заняттями, силові, кардіо, інтервальні заняття, а також перехресне навчання, що включає обмін результатами з наставником.

Ще одна ознака погано спланованої програми — відсутність днів відпочинку і відновлення. Якщо план включає 7 тренувань на тиждень або по 2 тренування в день, постався до нього скептично. Безпечна схема тренувань буде включати в себе день чи два відпочинку щотижня, аби м'язи змогли відновитися, і у вас не було травм.

Не забезпечує прогресуючого навантаження

Метод, який гарантовано зробить вас сильнішими — прогресуюче навантаження. Щоб набрати силу, схуднути, поліпшити тонус тіла, тренування повинне включати прогрес — тобто поступове збільшення ваги або більшої кількості повторів вправ. Гарна програма повинна включати елементи прогресії — рухи, які повторюються з тижня в тиждень з посиленим навантаженням. Інакше тренування не дасть потрібних результатів.

Нездорові методи

Навіть якщо ви купуєте програму для сильного схуднення, вам не потрібен план, який використовує дивні і нездорові методики. Наприклад, занадто суворі дієти, різке скорочення калорій.

Також тренер не повинен дивувати вас своєю промовою або негативною мотивацією. Ви не повинні соромитися свого стану або ваги, слухаючи його, а повинні надихатися на заняття, а не комплексувати.

Дає непрофесійні відео

Відео та зображення мають бути зроблені професійно, в правильній обстановці, а не так, ніби зняті на старий телефон. Від подібних програм тримайся подалі.

Також тренер повинен виглядати відповідно своєму статусу, займатися в нормальному спортивному одязі. Правда, якщо всі вищевказані пункти не говорять про його професіоналізм, на нормальну одяг і навіть на якість відео можна вже і не звертати увагу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *