Як правильно плавати в басейні, щоб схуднути

У плавання маса плюсів, серед яких:

– Практично повна відсутність протипоказань (ніяких тобі проблем з суглобами);

– Користь для спини;

– Активне спалювання калорій — до 400 ккал за 45 хвилин;

– Ефективний метод боротьби з целюлітом;

– Поліпшення роботи серця і легенів;

– Опрацювання всіх м'язів;

Цей вид спорту дозволить не тільки зробити тіло підтягнутим, але і принесе реальну користь для всього організму, передає Ukr.Media.

Як плавати в басейні, щоб схуднути?

Дивись нашу інструкцію!

Скільки потрібно плавати в басейні

Оптимальна довжина тренування — 45 хвилин. До речі, невелику тривалість теж можна віднести до плюсів плавання, що завжди актуально для тих, хто хоче встигнути все. Досить займатися 2 рази на тиждень. Скільки часу плавати в басейні? Від 30 хвилин до 1,5 годин, залежить від твоїх цілей. Якщо ти готуєшся до триатлону, наприклад, тренування будуть довгими, так як за одне заняття ти будеш пропливати пару кілометрів. Якщо ж твоя задача — просто привести фігуру в порядок і додати в життя більше фізичної активності, вистачить і 45-хвилинного тренування. Головне — більше плавати і менше стояти біля бортика.

Як правильно плавати в басейні

Спробуй таку схему для початківців:

– 5-7 хвилин — розминка на суші;

– 10 хвилин — спокійне плавання, тобто розминка у воді;

– 20 хвилин — тренування з інтервалами чергуванням різних груп м'язів. 100 метрів швидко, потім 50 метрів повільно. Наступні 100 метрів — робота тільки ногами (руки тримають дощечку). 50 метрів — повільно, відпочинок. Ще 100 метрів — тільки руки (дощечка затиснута ногами).

– 5 хвилин — заминка, спокійне плавання на спині або іншим улюбленим стилем.

Найбільшу ефективність для зниження ваги дадуть інтервальні тренування — чергуй плавання з високим темпом з повільними інтервалами, при цьому намагайся не робити пауз. Такі тренування допомагають спалювати в 3-5 разів більше калорій!

Опрацювати певні групи м'язів допоможуть допоміжні засоби, які є в будь-якому басейні. Якщо твоє завдання — зробити ноги стрункішими ніж стегна, візьми дощечку двома руками, витягни її перед собою і інтенсивно працюй тільки ногами. Побудувати тренування правильно допоможе консультація тренера: він підкоригує техніку і покаже, як використовувати обладнання для вирішення твоїх завдань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *