Як вибирати і носити коригувальну білизну

Коригувальна білизна використовується не лише для приховування зайвих кілограмів. Вона допомагає створити ідеальний силует, надаючи образу вау-ефект. Такий комплект також підтримує правильну поставу, допомагаючи тримати спину прямо, що робить вас візуально стрункішими. Однак, важливо вміти правильно вибирати коригувальну білизну, інформує Ukr.Media.

Основний недолік такого комплекту полягає в тому, що він може бути помітний під одягом. Тому рекомендується вибирати непрозоре та досить закрите вбрання.

Для початку визначтеся із зоною, яку хотіли б виправити. Важливо зрозуміти, що саме псує силует. Так, якщо хочете зробити стегна більш витонченими, вибирайте шорти, що стягують, а для живота і талії підійдуть боді, корсет або труси з високою посадкою. Не сподівайтеся, що один комплект скоригує всі особливості фігури, оберіть щось одне.

Не варто купувати білизну без примірки, існує великий ризик, що вона не підійде вам по розміру, і ви відчуватимете дискомфорт, ледве зможете дихати або рухатися. Тому вибирайте комфорт, він завжди пріоритетніший за привабливий силует.

Під час примірки білизни завжди намагайтеся повертатися, сідати, крутитися, нахилятися. Білизна, яка тягне, не повинна викликати больові відчуття та дискомфорт.

Особливу увагу треба приділити переходу: важливо, щоб у цій зоні не утворювалися зайві складки. Інакше все враження буде зіпсоване.

Якщо вам потрібен легкий ефект згладжування та візуальної гармонії, обирайте не занадто щільну білизну. Віддайте перевагу варіантам, які є щільними, але при цьому легкими. Таку білизну можна комфортно носити під сукню протягом тривалого часу.

Якщо білизна має сильний ефект стягування, важко надягається та відчутно стягує, то її не рекомендується носити більше двох-трьох годин. Інакше можуть виникнути проблеми з кровообігом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *