Користь їзди на велосипеді: що дає регулярне катання

Однак дане заняття — не тільки джерело задоволення, але й дуже гарне тренування, яке має чимало плюсів для організму, інформує Ukr.Media.

Поліпшення настрою і самопочуття

Відомо, що будь-яке фізичне зусилля викликає секрецію ендорфінів — так званих гормонів щастя. Однак їзда на велосипеді здатна зробити нас щасливими не тільки завдяки цьому, а й за рахунок прекрасної можливості насолодитися свіжим повітрям і природою. На велосипеді можна відправитися за місто або просто в парк, будь-яка подорож підніме настрій і наситить організм киснем. Щоб поїздка була безпечною, важливо заздалегідь обзавестися належним спорядженням — надіти якісний шолом для велосипеда і наколінники. Також обов'язково варто запастися флягою з питвом. Після поїздки ви точно відчуєте себе іншою людиною. Їзда на велосипеді дозволяє набагато легше справлятися з повсякденними стресами і забезпечує здоровий сон.

Підвищення витривалості

Велосипед, як і будь-яке інше аеробне тренування, також покращує витривалість організму. Якщо систематично займатися даним видом активності, то з часом ви помітите, що втомлюєтеся менше. Наприклад, легше стане підніматися по сходах. Хто знає — може бути, з часом ви захочете тренуватися більш інтенсивно?

Підтримка здоров'я серця і кровоносної системи

Під час їзди на велосипеді частота серцевих скорочень підвищується, а кров циркулює швидше. Завдяки цьому даний вид активності дозволяє підтримувати здоровий стан серця і всієї кровоносної системи організму. Це дозволяє уникнути ряду небезпечних захворювань:

  • Атеросклероз;
  • Інфаркт;
  • Інсульт;
  • Варикозне розширення вен.

Оптимальна вага

Рух споживає енергію і спалює калорії, які поставляються в організм разом з їжею. Під час годинної поїздки з помірною швидкістю (до 22 км/год) людина вагою в 70 кілограмів спалює близько 300 калорій. Регулярно катаючись на велосипеді, можна компенсувати незначні харчові "поблажки", якими всі ми іноді грішимо, а також запустити процес схуднення. До того ж, велосипед набагато менш обтяжливий, ніж, наприклад, біг. Саме тому даний вид активності підходить навіть людям, які страждають від надмірної ваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *