Найефективніші тренування, які в рекордно короткі терміни приведуть вашу фігуру в порядок

Сучасний ритм життя не дозволяє нам втрачати ні хвилини, а бути стрункими та красивими ми хочемо вже зараз, інформує Ukr.Media.

Розповідаємо про 3 види тренувань для тих, хто хоче швидких результатів.

Табата

Якщо ви хочете вже зараз позбутися кількох зайвих кг, прискорити метаболізм і поліпшити фігуру, то табата — той вид тренувань, який вам потрібен. Уже всього за одне заняття ви спалите близько 500 кілокалорій, а через тиждень занять побачите в дзеркалі перші результати.

Японська методика виконання вправ складається з декількох циклів, по 4 хвилини кожен. Перерви між циклами становлять не більше 10 секунд. Спочатку вам буде дуже складно, бо це дуже інтенсивне тренування, але воно надзвичайно ефективне!

Істотний плюс табати полягає в тому, що і після закінчення тренування, яке триває зазвичай близько години, процес спалювання жиру в організмі продовжується ще протягом доби. Причому, не менш активно, ніж під час виконання вправ.

Сайклінг

Велотренування в залі в холодну пору року цілком можуть замінити повноцінні тривалі заїзди на велосипеді влітку. Більш того, вас ніщо не відволікає (ви ж не на прогулянці, а на тренуванні), і ви можете збільшити інтенсивність заняття для досягнення швидкого результату.

Фітнес-тренери, які займаються цим напрямком, стверджують, що в залежності від обраного навантаження, за годину сайклінгу ви можете спалити до 900 ккал! Плюси сайклінгу: кардіонавантаження, безпека, швидкий результат.

Особливі нюанси: краще не займатися на голодний шлунок і частіше пити воду під час тренування.

Зумба

Якщо вам хочеться не тільки ефективності і швидкого результату, але і щоб процес тренування був максимально цікавим, то зверніть увагу на зумбу!

Танцювальне тренування, яке прийшла до нас з Колумбії, проходить під запальну музику, і крім позбавлення від зайвої ваги, здатне знімати стрес і заряджати позитивною енергією. Цей вид занять ідеально підходить для початківців та фізично не підготовлених людей. Навіть жінки після пологів (зрозуміло, тільки коли лікар дозволить) можуть займатися зумбою.

Інтенсивність тренування ви можете обрати самі, але для досягнення максимального ефекту краще займатися з тренером, які проводять групові заняття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *