Проста порада японців, як перестати переїдати і набирати через це вагу

Переїдання, що змінюються голодуванням, — порочне коло, з якого можуть вибратися деякі дівчата. Щоб налагодити відносини з їжею, не мучитися обмеженнями і не допустити зривів, пропонуємо скористатися японською технікою харчування, інформує Ukr.Media.

Уявіть, ви зголодніли і прийшли в ресторан, замовили кілька страв, але вже після салату і ситних закусок відчуваєте, що наїлися. Але ж попереду ще гаряче і десерт. І ось, шкодуючи про витрачені гроші, ви намагаєтеся з'їсти все, що замовили (не викидати ж їжу!). Встаючи з-за столу з набитим животом, відчуттям важкості і набраною вагою, ви швидше за все себе корите і обіцяєте, що такого не повториться. Але це відбувається знову і знову.

Якщо ви систематично потрапляєте в таку ситуацію і не знаєте, як розірвати порочне коло переїдань, то вам варто спробувати японську техніку харчування «хара хачі бун ме». Покладатися на цей метод харчування варто хоча б тому, що саме усвідомлене харчування — запорука знаменитого японського довголіття і здоров'я.

Дана фраза перекладається як "їжте, поки не буде заповнено 8/10 вашого шлунка", і швидше за все ви вже зрозуміли суть даного принципу харчування. Він має на увазі, що ви повинні припинити їсти, як тільки відчуєте, що ситі на 80%. Вставати з-за столу трохи голодними — знайоме багатьом з нас правило, проте мало хто його дотримується.

Дієтологи переконують, що один цей принцип здатний замінити всі існуючі дієти і методики харчування. З ним не потрібно судорожно підраховувати калорії або шукати на упаковці інформацію про зміст вуглеводів, можна забути і про нескінченні голодування.

Однак не все так просто. Незважаючи на те, що ви дійсно можете не обмежувати себе у виборі їжі, краще намагатися дотримуватися раціону, багатого поживними речовинами, а не підживлюватися порожніми калоріями типу чипсів або солодощів.

Проблема в тому, що така їжа швидко подарує вам відчуття ситості, але і так само швидко його відніме. Зрештою ви будете їсти без зупинки і точно не уникнете переїдання. Включивши в раціон фрукти, овочі, білки і цільнозернові продукти, ви зможете відчувати себе ситими довше, і таке харчування не відіб'ється ні на вашій фігурі, ні на здоров'ї.

Але як дійсно встояти перед спокусою їжі, коли ви відчуєте себе ситими на 80%? Дієтологи пропонують скористатися принципами інтуїтивного харчування: повільно жувати, робити перерви, щоб дати їжі перетравитися, а організму — насититися. Багато в чому це справа практики: спробуйте харчуватися по японській техніці протягом пари тижнів, і ви помітите, як зміняться ваші відносини з їжею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *