Проста поза йоги, яка приведе в норму ваш кровообіг

Йога відома своєю численною користю для здоров'я, що робить її розумним доповненням до вашого повсякденного життя. Хоча ви зазвичай пов'язуєте йогу з гнучкістю або балансом, вона також може бути корисна для поліпшення кровообігу з плином часу, інформує Ukr.Media.

Серце, вени, артерії і капіляри працюють разом, безперервно перекачуючи кров по тілу, забезпечуючи м'язи, тканини і органи киснем, поживними речовинами і гормонами. Система кровообігу також працює для видалення відходів з клітин і органів.

Якщо у вас поганий кровообіг, ви можете відчувати симптоми, які варіюються від легких до важких. Симптоми порушення кровообігу можуть включати оніміння і поколювання в руках і ногах, холодні руки і ноги, втрату пам'яті, труднощі з концентрацією уваги, проблеми з травленням, втома, судоми в суглобах і м'язах, а також зміна кольору шкіри.

Збільште кровоток за допомогою пози плуга

Халасана, також відома як поза плуга, — це поза йоги, яка відома тим, що покращує кровообіг. Це інверсія, що означає, що ваше серце розташоване вище голови.

Перевернуті пози покращують кров'яний тиск, знижують рівень цукру в крові і покращують кровообіг. Халасана також може розтягнути хребет і зняти напругу в спині. Вважається, що перевернута поза також може надихнути на нові способи мислення і відкрити нові перспективи, тому, якщо ви відчуваєте, що застрягли, можливо, вам варто її випробувати.

Щоб прийняти позу плуга, ляжте на спину, притиснувши долоні до підлоги. Вдихніть, коли ви піднімаєте ноги, потім видихніть, коли ви нахиляєтеся до тазу і відриваєте сідниці від підлоги, переміщаючи ступні над головою. Повільно опустіть ноги за голову, поклавши руки на поперек для підтримання. Коли ви опускаєте ноги позаду себе, пройдіться руками вгору по хребту, щоб ще більше підняти його.

Нічого страшного, якщо пальці ніг не дістають до підлоги — рухайтеся так далеко, як Вам зручно. Затримайтеся в позі на дві хвилини, потім опустіть ноги назад на видиху.

Халасана не рекомендується, якщо у вас менструація або ви вагітні. Слухайте своє тіло і завжди стежте за безпекою тренувань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *