Різні види кардіотренувань для тих, хто не любить бігати

Коли мова заходить про кардіотренування, перше, про що думає людина — біг. А ті, у кого відразу коліт у боці, воліють навіть не розглядати цей варіант. Але ж є величезна різноманітність інших вправ, інформує Ukr.Media.

Ходьба

  • 200 ккал за 30 хв.

Одна з найпопулярніших вправ низької інтенсивності — ходьба. Вона дуже проста, тому що все, що вам для неї треба — це вийти за двері. Все. Ви готові тренуватися. Можете просто відмовитися від маршруток і машин. Якщо відстань для вас посильна, то краще йти, адже ходьба за 40-60 хвилин спалює досить багато жирової тканини, якщо ви не знали!

Інтервальне тренування високої інтенсивності

  • Близько 500 ккал за 30 хв.

Це тренування зажадає від вас найбільше сил, але результат ви отримаєте. Успіх його в чергуванні рівнів інтенсивності — трохи працюєте на повну, трохи відпочиваєте. Варіантів таких тренувань може бути маса: присідання з власною вагою, вистрибування, віджимання, планка для схуднення.

Наприклад, швидкий біг протягом 30 секунд, а потім ходьба хвилини 2. Спочатку ви змушуєте своє серце попрацювати практично на максимумі, а потім даєте йому відпочинок, знижуючи швидкість бігу.

Інший приклад — стрибки зі скакалкою. Стрибайте протягом 2 хвилин, а відпочивайте одну. У наступному підході стрибайте одну і відпочивайте одну. В останній третій раз стрибайте протягом 30 секунд і відпочивайте 30 секунд. Повторіть 5 разів з самого початку.

Скакалка

  • 200 ккал за 10 хв.

Це відмінне кардіотренування, яке ви можете робити навіть не виходячи з дому. Так що краще дивіться серіали не сидячи на дивані, а стрибаючи на скакалці. Щоб досягти максимального ефекту від тренування, зробіть 25 стрибків на середній швидкості, а наступні 25 на високій. Відпочиньте 10 секунд і починайте знову.

Бокс

  • 200-300 ккал за 30 хв.

Не бійтеся, ми не відправляємо вас на ринг битися з м'язистою жінкою. Досить просто бити по груші або виконувати швидкі удари в повітрі, щоб спалити до 600 калорій на годину. А ще це відмінний спосіб зняти стрес! Уявіть замість груші клубок своїх проблем і подразників та бийте по ним, поки є сили.

Велосипед

  • 200-300 ккал за 20 хв.

Чи не найпопулярніший кардіотренажер, але він працює, і навіть ой як! На велосипеді можна спалити до 80 калорій в хвилину! Але для цього треба, звичайно, дуже постаратися. Спробуйте вичавити з себе максимум і крутіть педалі так швидко і так довго, як можете. Подивіться на датчик калорій — результат вразив? Можливо, його буде достатньо, щоб назавжди замінити бігову доріжку.

Підйом по сходах

  • 200 ккал за 10 хв.

Якщо у вашому під'їзді немає ліфта — ви знаєте, як б'ється серце, коли ви йдете до своєї квартири. Підйоми по сходах — відмінна вправа не лише тому, що ходьба в середньому темпі близько 40 хвилин допоможе скинути багато калорій, але і тому, що дуже добре працюють м'язи ніг. Так що відмова від ліфта допоможе вам не лише скинути кілограми, але і накачати апетитні сідниці.

Плавання

  • 500-700 ккал за 60 хв.

Це один з кращих варіантів кардіо, тому що він найменш травмонебезпечний. Складно уявити, як можна травмуватися в басейні…навіть потонути там ще треба постаратися. Також плавання не робить ніякого тиску на суглоби, тому настійно радимо його тим, у кого проблеми із надмірною вагою і тим, хто відновлюється після травми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *