Жінки цих 3-х знаків Зодіаку народжені стати іконами стилю

Здається, стати іконою стилю під силу кожному необхідно тренувати наочність, не боятися експериментувати і стежити за останніми новинами у світі моди. Але деяким людям пощастило трохи більше: вони народилися під знаками Зодіаку, які легко вміють створювати бездоганні аутфіти. Можливо, ви теж входите до числа щасливчиків!

Лев

Леви завжди прагнуть бути в центрі уваги — це відображається в їхньому стилі. Представники цього знаку Зодіаку люблять розкіш та шик, тому часто вибирають яскраві та виразні вбрання. Левів можна назвати карнавальними персонажами — не дивно, що образи таких людей завжди приваблюватимуть зацікавлені погляди, інформує Ukr.Media.

Водночас Леви не бояться експериментувати із поєднаннями речей чи кольорів. Більшість представників знака мають сильну інтуїцію, що допомагає їм при складанні образів: вони завжди знають, що підходить саме їм, і що викликає захоплення в оточуючих.

Скорпіон

Скорпіони завжди вважалися загадковими та привабливими, та й їхні образи нікого не залишали байдужими. Народжені під цим знаком Зодіаку люблять носити чорне вбрання, яке надає їм ще більше таємничості. Однак, на відміну від Левів, Скорпіони часто обирають стриманіші та мінімалістичні вбрання, які завжди виглядають дуже витончено та в міру зухвало.

Скорпіони також відомі своєю пристрасною вдачею — це легко простежити і в їхньому гардеробі. Вони завжди носять аутфіти з особливою грацією та впевненістю, що робить їх ще більш привабливими та цікавими.

Терези

Терези — знак Зодіаку, що прагне гармонії та балансу. Вони люблять носити світлі та м'які відтінки. І хоча Терези ретельно стежать за останніми трендами, одночасно їм вдається зберегти свою індивідуальність та фірмовий стиль.

Ще один цікавий факт: Терези славляться любов'ю до етики — саме вона стає однією з характерних рис стилю. Народжені під цим знаком воліють натуральні та екологічні матеріали, а також підтримують бренди, які поділяють їхню відповідальну філософію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *