Що означає, якщо дві лінії під пальцями долоні утворюють вигин

Хіромантія з'явилася в Південно-Східній Азії і була широко поширена в Індії, Китаї, Тибеті і прилеглих територіях. Прочитавши лінії на наших долонях, хіроманти можуть передбачити наше майбутнє, інформує UkrMedia.

І знаєте що?

Звівши свої долоні разом і визначивши положення певних ліній, можна багато чого дізнатися про те, що чекає вас у любовному житті і в шлюбі. Вам цікаво дізнатися, як складеться ваше особисте життя?

Давайте зробимо одну просту вправу. Щоб дізнатися, що чекає вас в майбутньому, поставте обидві долоні перед собою і порівняйте на них лінії, які перебувають під пальцями. Лінії інтерпретуються наступним чином:

Лінія на лівій долоні вище

Якщо лінія на вашій лівій долоні вище, ніж на правій, значить ви борець за любов. У вас багато пристрасті і ви не побоїтеся боротися за те, що вам дорого. Також це означає, що ви не обділені красою.

Лінія на правій долоні вище

Якщо лінія на вашій правій долоні вище, ніж на лівій, значить ви – стара душа і вам комфортно перебувати в суспільстві літніх людей. Якщо говорити про шлюб, то ви, найімовірніше, виберете собі в дружини людину старшого віку. Ви відверта і пряма людина, яка мислить нестандартно. Ви бачите інших наскрізь, незалежно від того, як вони намагаються подати себе.

Обидві лінії знаходяться на одному рівні і утворюють ідеальний вигин

Якщо лінії на правій і лівій долонях збігаються, значить ви дитина в душі. Ви вмієте співчувати. Оточуючі це відчувають і звертаються до вас, коли їм потрібно, щоб їх вислухали.

Собі у партнери ви виберете ту людину, яку приймуть ваші друзі і члени сім'ї.

Будь-які зміни у вашому житті, великі і незначні, заподіюють вам дискомфорт. Тим не менш, ви продовжуєте долати перешкоди на своєму шляху, якими б вони не були, і в кінці кінців стаєте краще і сильніше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *