Як кішки реагують на погану людину: що робить вихованець, побачивши недоброзичливця

Кішки володіють чудовим передчуттям та інтуїцією, завдяки якій можуть допомогти господареві визначити — хороша людина поруч із ним чи ні, інформує Ukr.Media.

Кішки — це не тільки цілителі і засіб для боротьби зі стресом і занепокоєнням. Існують повір'я, що пухнастий супутник може навіть підказати, хто з відвідувачів у вашому домі приховує якісь нехороші наміри.

Для виявлення потенційних лиходіїв достатньо просто стежити за поведінкою вашого пухнастого друга. Як же кішки та коти можуть натякнути на небажаних гостей.

За народними забобонами, ваш вихованець може передбачити появу людини, якій ви, можливо, не будете раді. Спостерігаючи за своїм господарем, кішка або кіт починають акуратно вилизувати себе, при цьому акцент робиться на лівому боці.

Якщо недоброзичливець уже переступив поріг вашої оселі, то ваш домашній улюбленець, можливо, одразу розпізнає дволикого відвідувача. Кажуть, що кішки на якомусь інтуїтивному рівні здатні визначити нехороших людей. Зловивши негативні емоції від людини, кішки можуть почати шипіти, висловивши свою тривогу, або навіть просто піти подалі від такої людини.

Важливо пам'ятати, що іноді кішки можуть неправильно розрізнити недоброзичливців. Наприклад, вважається, що кішки не терплять тих, хто не проявляє до них дружність. Як вони розпізнають один одного, поки що невідомо, але існують випадки, коли кішки проявляють агресію до небажаних гостей, які не виявляють до них доброзичливість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *