Відведете погляд — поцілує іншого: Від жінок цих знаків Зодіаку вірності у шлюбі чекати не варто

Не для всіх людей сім'я та кохання займають перше місце в житті. Багатьом людям байдужі такі цінні як вірність і відданість, інформує Ukr.Media.

Існують вагомі причини, здатні штовхнути на зраду будь-яку людину. Однак деякі піддаються спокусі набагато легше за інших. Вірність їм — порожній звук. А ось особисті інтереси та бажання — у пріоритеті. Розповідаємо, з дівчатами якихось знаків Зодіаку краще утриматися від укладання шлюбу, щоб не пошкодувати в майбутньому.

Скорпіони

Для жінок народжених під знаком Зодіаку Скорпіон, надзвичайно важливі сильні почуття, і вони часто не приділяють особливої уваги умовностям, таким як шлюб і вірність. Жінки Скорпіони завжди прагнуть до нових вражень і пригод. Зберігання відданості єдиній людині для них не є пріоритетом. Особливо, якщо почуття до партнера зникли. Однак, після укладання шлюбу, представниці цього знаку дуже трепетно ставляться до своєї родини, тому всі інтрижки на стороні з боку будуть ретельно приховуватися.

Діви

Люди, народжені під знаком Зодіаку Діва, завжди прагнуть до яскравих романів, флірту та інтрижок у своєму житті. Але вони вважають, що довго перебувати з одним партнером не є найкращою ідеєю. Дівчата-Діви можуть без жалю розірвати стосунки і залишити їх у минулому, не оглядаючись назад. Але, коли вони укладають законний шлюб, вірність чоловікові стає їх принциповим. Це має кілька причин: по-перше, знаку Зодіаку Діва дуже важлива репутація, а по-друге, для них зрада є справжньою зрадою, яку неможливо просто так пробачити. Якщо все-таки дівчина вступить у порочний зв'язок поза шлюбом, то цей зв'язок буде добре приховуватися, і вона не ризикне руйнувати свій шлюб.

Близнята

Жінки знаку Зодіаку Близнята найбільше на світі ненавидять сірі будні, похмурі вечори перед телевізором та нудні розмови з однією людиною. Від такої монотонності та одноманітності жінки повітряної стихії нерідко намагаються втекти в обійми іншого чоловіка, який готовий подарувати нові враження, принести в життя жінки справжнє свято та феєрію почуттів.

Водолії

Представниці знаку Зодіаку Водолій не виносять, коли хтось інший намагається нав'язати їм свою думку та змусити танцювати під чужу дудку. Це вельми непередбачувані особистості, які вважають за краще приймати життєві рішення самостійно. Тому вони самі вирішують, йти на зраду чи ні. Якщо вагомих причин для інтрижки на боці немає, то жінка-Водолій, швидше за все, на таке не піде. Але якщо з'явиться найменший привід, зупинити її нікому не вдасться. Носії цього знаку Зодіаку волелюбні особи. Якщо їхні права почнуть обмежувати, то чекати вірності від жінок, народжених під цим сузір'ям, не слід. Ну а якщо дружина-Водолій упіймала коханого на зраді, то обов'язково відплатить тією ж монетою. Буває, що зраджують вони зовсім без причини. Причому потім навіть не можуть пояснити самим собі, чому так вчинили.

Козероги

Народжені під знаком Зодіаку Козеріг на перше місце у відносинах ставлять власний комфорт та зручність. А ось почуття відіграють уже другорядну роль. Тому для них не чужі шлюби за розрахунком. І якщо кохання в сім'ї немає, то і в зраді жінки-Козероги не бачать нічого поганого. Якщо ж причиною подружжя було справжнє кохання, то зради в такому зв'язку, зазвичай, не буде. Хоча у всіх правилах можуть бути винятки. Деколи дівчата піддаються пориву шаленої пристрасті, протистояти якій не в змозі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *