Китайські господині протирають меблі цим хитрим засобом: у них вдома немає ні порошинки

Коли після ретельного прибирання пил на поверхнях з'являється вже через кілька годин, в одних господинь починають опускатися руки, інші ж знову починають ходити з ганчіркою по дому. В обох випадках ситуація дискомфортна. Щоб пил менше накопичувався на меблях, є один простий, але ефективний спосіб, який застосовують китаянки. Для прибирання необхідно пожертвувати трохи кондиціонера для білизни, інформує Ukr.Media.

Цей засіб, який є практично в кожній ванній, запобігає процесу накопичення статики, через яку пил дуже швидко повертається на свої місця після прибирання і накопичується на поверхнях. Після використання кондиціонера для білизни меблі не тільки довше залишаться чистими, а й приємно пахнутимуть.

Необхідно налити в таз теплу воду і додати всього кілька крапель засобу, перемішати рукою. Потім потрібно просто змочити в отриманому розчині ганчірку і взятися до протирання поверхонь. Якщо на меблях залишатимуться розводи, це означає, що було взято занадто багато кондиціонера. На невелике відро достатньо всього пари крапель. У разі появи розводів потрібно додати більше води.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *