Що робити, щоб яскравий новий одяг не фарбувався під час прання

Будь-кому хочеться одягатися стильно і сучасно. Вибираючи нові речі, ми не можемо визначити на око, чи будуть вони виділяти фарбу під час прання. Вихід надлишків фарби не прийнято вважати браком, тому не варто відразу ж думати, що вам попався брак.
Ця ситуація виправляється вкрай простим і легким способом. При правильному першому пранні фарбованої речі, ми позбудемося цього ефекту раз і назавжди. І так приступимо, інформує Ukr.Media.

Процес першого прання краще виконати самому, але пам'ятайте, що витрачений вами час окупиться надалі.

Для прання нам знадобиться ємність із теплою водою. Замочуємо нову річ і відразу ж бачимо виділення фарби. Далі необхідно засипати невелику кількість прального порошку або гелю та найважливіший компонент 1 склянку солі.

Прання в цьому складі допомагає виходу надлишків фарбувальних речовин, а також добре відпирає стійкі забруднення. Після завершення переходимо до процесу полоскання.

Полоскання речі необхідно зробити три рази. Два рази виполіскуємо у звичайній теплій воді без додавання будь-яких додаткових компонентів. Третє полоскання необхідно виконати, додавши у воду звичайний оцет. Нам не знадобиться величезна кількість, достатньо буде всього 3 столових ложок.

Ось і все вішаємо нову річ сушитися. Після висихання носимо із задоволенням і забуваємо про те, що річ фарбувалася.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *