Від відра для сміття не буде “душка” на всю кухню, якщо піти на цю хитрість

Неприємний запах зі сміттєвого відра на весь будинок гарантований, якщо там є хоча б мікроскопічний шматочок органіки. Поглиначі запахів свою функцію виконують погано, а освіжувачі повітря, змішуючись з органікою, ще більше погіршують атмосферу в будинку, інформує Ukr.Media.

Однак поширення ароматів можна уникнути, використавши одну просту хитрість, про яку чомусь знають не всі. Достатньо засипати на дно відра кілька ложок звичайної харчової столової соди. Дезінфікуючі властивості соди відомі широко, але не всі знають про її здатність поглинати запахи.

За кілька годин сода вбере всі запахи з ємності, а ще й абсорбує зайву вологу, яка неминуче утворюється під раковиною на кухні. До речі, з цією метою можна просто поставити відкриту ємність із содою в кухонну шафку під раковину. Тоді там не утворюватиметься цвіль.

Крім соди, існують і інші народні засоби, здатні позбавити від неприємних запахів у будинку. Такі "поглиначі" можна зробити своїми руками. Добре підійде куплене в аптеці активоване вугілля. Кілька таблеток треба загорнути в нетканий матеріал і підвісити під раковиною. "Ковбаски" з вугілля абсорбуватимуть запахи протягом місяця: потім пристрій треба буде "перезарядити".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *