5 поширених помилок дружин, які ведуть до нещасливого шлюбу

У наш час розпадається майже кожен другий шлюб. При цьому половина розлучень відбувається через 5-9 років після укладення шлюбу. Причому нерідко причиною цього стають, начебто, безневинні жіночі вчинки, інформує Ukr.Media.

Заява, що незадоволена сюрпризом чи подарунком

Ти мільйон разів казала, що на день народження мрієш про романтичну вечерю з устрицями та панорамним видом, а він влаштовує тобі сюрприз на дачі з шашликами. Ти маєш повне право засмутитися, але критика, байдужість та невдоволення руйнують стосунки. Коли справа стосується спроб тебе порадувати, намагайся емоційно заохочувати чоловіка.

Попри те, що чоловік виявив неувагу до твоїх бажань, швидше за все, він не хотів образити, а просто вибирав подарунок, виходячи із власних уподобань.

Щоб уникнути повторення ситуації, без докорів, прямо розкажи про те, чого б тобі хотілося наступного разу. Через деякий час можете разом посміятися з того, що сталося. Гумор у цій ситуації — добрий помічник.

Мовчання у покарання за образу, без пояснення причини сварки

Чоловік чудово знає, що ти терпіти не можеш, коли він замість двох годин у барі за переглядом футболу повертається за чотири. Але покарання мовчанням — прояв пасивної агресії. Такий метод викликає почуття провини у партнера, але не позбавляє ідентичних сварок у майбутньому.

Щоб залишатися щасливою дружиною, замість подібної демонстрації образи спробуй змістити акцент із «чому ти поганий» на «що я відчувала». Подібний психологічний трюк допоможе йому перестати захищатися та подивитися на ситуацію твоїми очима.

Демонстративне ігнорування партнера у компанії спільних друзів

Вдома ви посварилися, а потім пішли в гості. Ти маєш повне право злитися, але не треба транслювати це оточуючим. Виставляти напоказ невдоволення та образу, ігнорувати чоловіка в гостях — погана ідея. Це не тільки поставить спільних знайомих у незручне становище, а й принизить твого чоловіка. Сором чоловіка перед друзями підірве довіру та безпеку у стосунках.

Бути щасливою дружиною — це дбати про почуття партнера, попри кризу. Звичайно, немає сенсу зображати веселощі, коли на душі кішки шкребуть. Однак з'ясування стосунків варто залишити доти, коли ви залишитеся наодинці.

Відстоювання в агресивній манері протилежну партнерові думку

Навіть якщо ти впевнена, що, на відміну від чоловіка, розумієшся на гуморі та його улюблений серіал не смішний, а дурний, не треба в принизливій та агресивній манері заявляти про це. Мати відмінну один від одного точку зору — нормально.

Уяви, що ви команда, яка реалізує довгостроковий проєкт (у цьому випадку вибудовує щасливі стосунки та виховує дітей). Фокус-група з двох рівноправних людей, їхнє різне бачення ситуації — плюс, а не мінус.

Якщо хочеш бути розслабленою, щасливою жінкою, не транслюй партнеру, що у вашій парі «ведеш» і «вирішуєш» ти, а йому потрібно здати позиції та розслабитися. Щоб створити комфортні стосунки, приймай той факт, що партнер — окрема «сильна бойова одиниця» і бачить світ на власні очі.

Вимога пароля від особистих соцмереж

Твої гаджети завжди без пароля, і ти не розумієш, які можуть бути секрети у чоловіка. Уяви, що телефон — двері в душу які дозволяють залишитися з собою наодинці. Бажання мати особистий простір — нормально. Запитай себе, чому я відчуваю дискомфорт? Проблема може бути як у недовірі чи ревнощах, так і у співзалежності.

Бажання контролювати всі життєві сфери партнера — про власність. Ти з ним не єдине ціле, не його мати, яка в дитинстві знала, як краще. Співзалежність зруйнує любовний зв'язок, а роль матері на ментальному рівні виключить сексуальні стосунки. Дотримання кордонів та наявність особистого простору — запорука щасливого шлюбу.

Залишатися в ресурсі та приділяти достатньо любові та уваги чоловікові, коли в тебе діти, робота та вічний аврал — непросте завдання. Однак здійсненне. Щоб зберегти довіру, повагу та щастя у стосунках, не допускай негативних сценаріїв, що повторюються. Важливий момент: не забувай, що щаслива, сповнена та реалізована жінка безпосередньо впливає на позитивну атмосферу в сім'ї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *