Ці 9 ознак свідчать про те, що ваш шлюб варто розірвати

Кожен шлюб унікальний. Партнерам необхідно навчитися будувати відносини, хоча для двох дуже різних людей це дуже складна робота. Коли не виходить налагодити контакт, краще розлучитися. За якими ознаками можна зрозуміти, що такий час настав, інформує Ukr.Media.

Жорстоке поводження

Це один з показників, які не можна ігнорувати. У разі фізичної, емоційної або словесної образи відносини необхідно розірвати.

Відмінність бажань

Коли партнери одружуються, вони планують своє майбутнє життя. Поступово інтереси можуть змінюватися. До розлучення призводять розбіжності з питань народження дітей, вибору місця проживання та інших моментів.

Вплив шлюбу на фізичне і психічне здоров'я

Причиною розриву іноді стають страждання, викликані напруженими відносинами. Сімейний стрес нерідко впливає на здоров'я одного з подружжя і дітей.

Недолік близькості

Це серйозна причина для розлучення. Справа не тільки в дефіциті сексуальних контактів. Проблема в нестачі любові, почуттів хвилювання і пристрасті.

Відсутність поваги

У шлюбі важливі розуміння, довірчі відносини. Якщо один з подружжя зневажає іншого, проявляє до нього неповагу, поблажливість, — це привід для розставання.

Шлюб не став кращим, попри докладені зусилля

Коли один із партнерів прагне змінити ситуацію, а другий не йде йому назустріч, проблема заходить в глухий кут. Якщо вичерпані всі можливості, а поліпшень немає, варто розлучитися.

Відсутність духовного та емоційного зв'язку

Коли людина хоче розвиватися, дізнаватися нове, а партнера дратують подібні спроби, вони можуть сильно віддалитися один від одного. Це руйнує існуючий духовний та емоційний зв'язок. В такому випадку немає сенсу далі рухатися разом.

Неефективне спілкування

Згідно з дослідженням, 44% учасників повідомили, що основний фактор в їх вирішенні розійтися — постійні сварки і суперечки. Один хотів поліпшити навички спілкування, а інший їх ігнорував. Партнери не могли просто розмовляти на хвилюючі їх теми.

Відсутність відповідальності за відносини

Все закінчується погано, якщо одна людина несе основний тягар емоційної праці у відносинах, а друга нічого не хоче робити. Це стосується і фізичної діяльності, роботи по дому. Коли турботою про сім'ю, зароблянням грошей займається тільки один партнер, з іншим краще розлучитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *