Дуже потужна техніка: Як прив’язати до себе людину

Техніка називається кругообіг взаємності. Людина інтуїтивно до нас прив'язується, коли активно вкладається у відносини, інформує Ukr.Media.

Завдання зробити так, щоб партнер вкладався у відносини максимум. Чим більше людина робить для вас у відносинах, тим більше вона до вас прив'язується.

Зробіть так, щоб людина постійно перебувала в режимі підтримки. Купувала щось для вас, з чимось допомагала, десь брала активну участь у тому, що для вас важливо.

Чим більше ви таких дій допомоги та підтримки витягнете з людини, тим сильніше вона до вас прив'яжеться.

А якщо ви ще створите зону занепокоєння на рівні емоцій, коли людина постійно переживатиме за успіх того, що ви робите, вийде у вас чи ні, то взагалі буде найпотужніший рівень прихильності.

Для цього використовується техніка "Американські гірки Метью Джокерса". У двох словах ви робите емоційне розгойдування "вийде — не вийде".

Наприклад, ви робите проєкт, і ось він у вас майже вийшов. Партнер у стосунках радіє. Потім відбувається раптова проблема, після чого ви відкочуєтеся назад, але не втрачаєте надію. Партнер починає вам співчувати. Він вірить у вас і вкладає у вас свої емоції. Потім ви робите щось, щоб у вас знову майже вийшло. Партнер знову радіє і в напрузі чекає на результат. Потім у вас знову відбувається відкат, а потім у результаті все виходить.

На виході: техніка понад потужна. Дуже круто працює. Але ніколи не використовуйте її на шкоду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *