Обчислити справді розумну жінку можна всього за цими трьома запитаннями

Які чоловіки тобі (не) подобаються?

Це запитання дуже важливо ставити жінці на старті спілкування. І не для того, щоб просто дізнатися, як потрібно чи не потрібно поводитися під час спілкування з нею. Нам важливо дізнатися, як жінка взагалі розмірковує на цю тему, чи має вона якусь свою думку, інформує Ukr.Media.

Якщо пані починає говорити про те, що їй подобаються щедрі та веселі, а не подобаються скупі, стурбовані та нав'язливі, то цю пані точно не можна назвати розумною. Адже вона міркує примітивно — мужик має бути з грошима і знати кілька анекдотів, водночас він не має бути "кобелем" і підкаблучником.

Будь-яка розумна жінка відповість на це запитання не так прямолінійно. Наприклад, вона може сказати, що їй подобаються розумні та відповідальні. При цьому розумна жінка ніколи не стане в компанії одного чоловіка поливати брудом інших і говорити про те, що хтось стурбований, а хтось — жебрак.

Це одразу ж створює неприємне враження про неї, тому розумна пані ніколи не стане псувати це враження розповідями про те, яким поганим був її колишній, або які зараз у нас чоловіки "несправжні".

Що ти зробила, щоб зберегти свої попередні стосунки?

Дурна жінка на це запитання завжди відповідає так — це все він, він мене кинув, він усе зіпсував, я тут ні до чого. Відбувається це з тієї причини, що дурна жінка завжди намагається спихнути з себе відповідальність, щоб навіть не замислюватися над вирішенням проблеми, яку вона сама створила.

Якщо жінці важко відповісти на запитання про те, що вона зробила не так у попередніх стосунках, ну або хоча б спробувала зробити інакше, то в історії з вами вона робитиме ті самі помилки і зажене ваші стосунки в ту саму яму, спустивши всіх собак саме на вас.

Дурна людина ніколи не аналізує свою поведінку, тому що або не може, або не хоче і боїться. Розумна дама завжди знає про свої помилки і не соромиться про них говорити. Дурна дама вдаватиме, що вона завжди і в усьому права, а всі, хто її оточує, — дурні й негідники.

Що ти зробиш, якщо залишишся одна з дитиною?

У розумної жінки це запитання викличе сумнів — а чому я маю залишитися одна, я робитиму все, щоб не залишитися. Жінка недалека почне стверджувати, що вона одразу ж виб'є аліменти у колишнього чоловіка або попросить про допомогу своїх батьків. Тобто вона навіть не замислюється про те, що розлученню можна запобігти, якщо бути трохи розумнішою.

Всі дурні жінки готові жити і без чоловіка, всіляко це демонструючи і не тримаючись за стосунки. А розумні дами, навпаки, намагаються знайти способи зміцнити шлюб, утримати чоловіка, ну або уважніше ставитися до себе.

Зараз дуже рідко можна зустріти жінок, які намагалися б знайти відповідь на питання — як зберегти стосунки. Але постійно ми бачимо дам, які знають відповіді на інші питання — як спокусити чоловіка, як витягнути з нього гроші. Не дивно, що жінки розумні і жінки дурні ставлять перед собою абсолютно різні завдання, з різним рівнем відповідальності ставляться до самих себе, а це вже виливається в різну якість стосунків із чоловіками.

Але так уже виходить, що у дурної жінки чоловіків завжди більше, але з кожним із них вона надовго у стосунках не затримується. Жінка розумна з вибором не поспішає, але якщо вона чоловіка вибрала, то вона прагне зберегти цей союз, а не зруйнувати його, звинувативши в усьому тільки чоловіка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *