Психологи розповіли, чому не варто дружити з колишніми партнерами

Спілкування з колишнім партнером загрожує дискомфортом і депресією. Дружба з ексбойфрендом може доставити вам багато неприємних відчуттів, вважають психологи. Серед причин, через які не потрібно підтримувати спілкування з колишніми партнерами, вони перерахували необхідність контролювати емоції, страх опинитися в ілюзії, що стосунки все ще тривають, та інше, інформує Ukr.Media.

Новий статус

Дружба з колишнім може принести багато дискомфортних відчуттів. З одного боку, ви чудово один одного знаєте, у вас є спільні спогади, ви, як і раніше, можете обмінюватися думками і почуттями. Але дружній статус сильно обмежує вас у вираженні своїх емоцій. У цьому випадку доведеться тримати себе в руках, щоб не перейти межі дружби. А це вже може стати причиною стресу або навіть депресії.

Ілюзія стосунків

Під час спілкування з колишнім може здатися, що любовні стосунки ще існують, а розставання і зовсім не було. Це небезпечна ілюзія. Не забувайте, що для розставання була причина і навряд чи вона кудись поділася. Спроба повернути стосунки може обернутися ще болючішим розривом.

В обіймах іншого

Психологи зазначили, що навряд чи вам буде приємно бачити екс-партнера разом із кимось іншим. А якщо ви бачитимете його з кимось постійно, з часом у вас накопичаться негативні емоції. У якийсь момент почнуться сварки і конфлікти. Вашому колишньому партнеру теж не сподобається бачити вас в обіймах іншої людини.

Крім того, у нібито дружніх стосунках із колишніми немає місця розмовам про нинішніх партнерів. Зазвичай друзі спокійно обговорюють такі теми, але під час спілкування з колишніми це недоречно. Виникає ситуація, коли потрібно дотримуватися певних рамок і ретельно фільтрувати свої розповіді. Це зовсім не схоже на справжню дружбу.

Проблеми з друзями

Зв'язок із колишнім партнером може поставити у складне становище спільних друзів. Адже вони чули обидві версії розставання і не розумітимуть, як же їм правильно поводитися в ситуації, що склалася.

Якщо йдеться конкретно про особистих друзів одного з партнерів, то після розставання їм навряд чи захочеться приймати другого в загальну компанію. Вони не розумітимуть, як спілкуватися з людиною, що можна розповідати, а що ні. Через це в приятельській компанії може виникнути напружена обстановка.

Новий обранець

Спробуйте поставити себе на місце свого нинішнього обранця. Вам точно не буде приємно, що друга половинка тісно дружить із колишнім. Через це поточний партнер відчуватиме ревнощі та інші негативні емоції. Через це нові стосунки можуть навіть зіпсуватися або зовсім припиняться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *