Психологи розповіли про повідомлення, які не потрібно писати чоловіку і чому

Іноді жінки пишуть повідомлення, які дратують чоловіків або навіть змушують їх розривати відносини. Психологи розкажуть про те, що не варто писати партнерам і чому, інформує Ukr.Media.

Вірші

Якщо жінка навмисно намагається нав'язати чоловікові романтичний стиль віддаленого спілкування у вигляді віршів, то краще відразу відійти від нього. По-перше, чоловік це може просто не зрозуміти. По-друге, не ясно, як на такий меседж реагувати.

В голові у чоловіка виникає дисонанс — він познайомився з приємною дамою, але повідомлення в соціальній мережі або СМС йому пише хтось інший — вчитель літератури чи дівчинка, яка сублімує свої почуття у віршах.

Чоловік фруструє навіть не сам вірш, а те, що на це треба якось відповідати. Висміювати ніхто не стане, але і хвалити теж нікому не захочеться. Саме тому багато зливаються і не відповідають взагалі нічого і ніколи.

«Куди пропав?»

Це абсолютно нормальне повідомлення для тих, хто перебуває у відносинах вже довгий час, хоча і в такому разі не завжди приємно читати це на постійній основі. Не варто завалювати чоловіка повідомленнями в стилі: «ти що, мене більше не любиш?» «чому не відповідаєш?».

Такі повідомлення є маніпуляціями. Чоловікові доводиться виправдовуватися, постійно пояснювати, чому не вдавалося відповісти. Це нормально в п'ятнадцять років, але не двадцять, тридцять чи сорок. Якщо є бажання можна замінити такі питання цікавими і жартівливими. Так чоловік не відчуватиме, що виправдовується.

«Без тебе я помру»

Повідомлення в такому стилі — це точно повз. Чоловік може один раз розчулитись над подібним посланням, але не більше того. Особливо обережними слід бути з такими повідомленнями на самому початку відносин. Буде дуже дивно, якщо дама напише таке через тиждень своєму кавалеру. У такому разі чоловік відчує, що його свободу хто намагається вкрасти. Він буде обережнішим і не стане форсувати події.

Представникам сильної статі подобається, коли відносини розвиваються швидко, але не в такому ключі. Можна замінити такі повідомленнями словами «я тебе обожнюю», «хочу скоріше до тебе» і так далі.

З'ясування відносин у листуванні

Чоловіки і наживо не дуже це люблять, а в листуванні вже тим більше. Це властиво абсолютно всім — і одруженим, і тим, хто тільки почав відносини. Якщо це відбувається ще й у той момент, коли чоловік зайнятий або на роботі, то можна точно бути впевненими, що він вийде з себе.

Варто не забувати про те, що в реальній розмові чоловік завжди буде більш лояльним, адже він бачить очі коханої жінки. У листуванні він може ляпнути щось невдале на емоціях і спровокувати велику сварку або навіть розрив відносин.

Величезні детальні повідомлення

Жінці деколи дуже складно описувати почуття лицем до лиця, тому їй хочеться висловити їх у довгому детальному повідомленні. Начебто, на перший погляд все має бути нормально, але чоловіків це бісить.

У соціальних мережах чоловікам хочеться легкості, стислості. Чоловіки люблять жінок, які небагатослівні і не строчать повідомлення з тридцяти пропозицій. Спочатку партнер, ймовірно, буде читати ці послання, але на постійній основі це загрожує розлученням і ігноруванням.

Все можна розповісти при зустрічі, а повідомлення використовувати як інструмент створення зацікавленості. Якщо дуже сильно хочеться сказати щось важливе, а одним-двома реченнями не обмежитися, можна записати аудіо-повідомлення. Так чоловік відчує емоції.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *