Точки довіри: як налагодити спілкування з коханою людиною

Важливим критерієм гармонії у стосунках є якість спілкування. Якщо ви можете обговорювати з коханою людиною, якщо готові слухати годинами її ідеї без спроби припинити або засудити, якщо вмієте сперечатися без звинувачень і знецінювань, ваші стосунки з 99,5% ймовірністю будуть мати успіх. Загальний настрій, духовний резонанс, рівний рівень інтелекту, повага до співрозмовника і непідробний інтерес до його особистості — все це добре вписується в поняття зрілої любові, без якої побудувати міцну сім'ю неможливо, інформує Ukr.Media.

Що ще потрібно знати про спілкування в парі? Повноцінний інформаційний обмін між партнерами містить у собі три точки довіри.

Відсутність табуйованих тем

Напевно, помічали, як закохані можуть годинами слухати один одного, обговорюючи своє минуле, майбутнє, мрії або маячні думки, які прийшли їм на думку. Здається, для них не існує тем, якими не можна було б поділитися. І це воно саме!

Справжня любов передбачає тотальну відкритість, можливість довірити партнеру свої переживання, надії, страхи, стати настільки відвертими, щоб доторкнутися до душі один одного через слова. Коли хочеться ділитися подробицями свого дня, обговорювати почуття, обговорювати навіть неприємні моменти побуту та фізіології — це і є довіра. Ви ніби вростаєте один в одного, налаштовуєтеся на одну хвилю. А ще в такому спілкуванні немає егоїзму, тільки бажання розуміти, ділитися, співчувати та підтримувати один одного.

Дбайливе ставлення до думки один одного

Природно, ви обоє не завжди збігаєтеся в думці на проблему та її вирішення, тому що ви різні, у вас різний досвід, мислення та очікування. Але потрібно вміти висловлювати незгоду в м'якій формі, щоб не образити партнера. Добирати такі слова, які правильно донесуть до коханої людини вашу думку без крику й істерик. Здорова близькість припускає ніжність і терпіння по відношенню один до одного.

Нехай ваші думки та почуття не викликають підтримки, їх хоча б приймають, а не посилають до біса. Важливо не тиснути на хворі місця, вміти зупинитися, коли бачите, що травмуєте партнера, зачіпаєте його за живе своїми емоціями. І ще, не треба корчити із себе вчителя, який знає краще. Ви на рівних і повинні вміти домовлятися.

Взаємне відчуття

Цей аспект спілкування передбачає вміння рахуватися з почуттями свого партнера, бажання налаштуватися на його хвилю і думки. Коли ви знаєте, що є якісь болючі теми для сприйняття коханої людини, тому нема чого туди пхатись. Коли ви відчуваєте, що їй цікаво, що її живить і надихає, і намагаєтеся теж бути на цій хвилі, допомагаючи реалізовувати пристрасть і мрії своє половинки. А ще сюди відноситься уміння надавати підтримку, коли людина без неї чахне, вірити у свою любов, навіть якщо весь світ проти. Взаємне відчуття один одного зміцнює сім'ю найбільше, воно сплітає чоловіка і жінку в єдине ціле.

Якщо партнер влазить у найболючіше і топчеться по ньому, якщо ігнорує ваші емоції та слова, продовжуючи розкручувати переживання і душу виводити з рівноваги, — це вірна ознака, що людина не налаштована на стосунки з вами, а значить, вам не по дорозі.

Любов передбачає співчуття, коли ви відчуваєте біль і радість один одного навіть на відстані. Але якщо вас не чують, якщо ваші доводи нічого не значать, від вас закриваються, вам не довіряють секрети, ваш світ і емоційний стан для людини не має ніякого значення, поруч з вами не ваш чоловік. Подумайте, як довго ви зможете тягнути на собі цей вантаж. І навіщо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *