Що насправді означають емодзі, які чоловік використовує у листуванні

Сучасне спілкування важко уявити без листування. Якщо мова заходить про флірт онлайн, не обійтися без емодзі, які частково допомагають зрозуміти настрій співрозмовника. До слова, більшість чоловіків терпіти не можуть всілякі смайлики, але в спілкуванні з жінкою все ж активно їх використовують. І не завжди жінка розуміє, що чоловік мав на увазі, відправляючи забавну пику, але ж емодзі дуже багато можуть сказати про його ставлення до вас, інформує Ukr.Media.

Емодзі з очима сердечками

Популярна реакція від чоловіка. До речі, не поспішайте радіти, якщо отримали цей емодзі від вподобаного чоловіка — з великою ймовірністю він відправляє його багатьом жінкам. У більшості випадків цей емодзі означає, що чоловік вважає вас як мінімум привабливою, але боїться заявити про це прямо, щоб не нарватися на вашу негативну реакцію. Один з найбільш нейтральних варіантів реакції чоловіка на вас.

Емодзі-вогник

З вами відверто фліртують. Причому тут йдеться конкретно про вашу фізичну привабливість. Нерідко такий емодзі жінка отримує від малознайомих чоловіків, але якщо такий «комплімент» прилетів від знайомого, будьте впевнені — він до вас небайдужий і явно бажає більшого у відносинах з вами. Швидше за все, наступним кроком буде пропозиція зустрітися і як мінімум випити кави.

Емодзі, що підморгує

Ще один сигнал, що у чоловіка далеко не дружні наміри, особливо якщо ви знайомі досить добре. Нові знайомі вкрай рідко відправляють таку реакцію. Чоловік намагається заграти з вами і зробити розмову менш вимушеною. Як і в попередньому випадку, велика ймовірність, що він зважиться запросити вас на каву, якщо ви відреагуєте на його загравання позитивно.

Емодзі, що сміється, з крапелькою

А тут чоловік вже проявляє свою невпевненість. Часто такий емодзі він відправляє на додаток до повідомлення, на яке він боїться отримати від вас негативну реакцію і таким чином промацує ґрунт. Ви можете помітити, що подібний емодзі часто супроводжує текст про те, що він хотів би запросити вас на побачення або ж коли робить вам прямий комплімент. Хвилювання — хороша ознака, що ви його цікавите не тільки як об'єкт пристрасті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *