Що означають троянди певних кольорів? Які кольори краще обирати для букета коханій людині, друзям, знайомим?

Отже, що означають кольори троянд, які ми даруємо чи отримуємо у подарунок:

Червоний: Любов та романтика

Одна з найбільш універсальних символів – червона троянда – це символ справжнього кохання. Вона також використовувалась протягом історії в різних культурах як політичний, так і релігійний символ. Можна написати красиві цитати і додати в свій букет листівку, інформує Ukr.Media.

Жовтий: Дружба, радість, веселощі

Жовті троянди мають одне з найщасливіших значень стосовно вибору кольору троянд. Протягом всієї історії, жовтий був тісно пов'язаний з сонцем, роблячи ці троянди відмінними для підбадьорення людей. Жовті троянди відправляють повідомлення про вдячність і платонічну любов без романтичного підтексту інших кольорів. Колір відображає почуття радості та захоплення.

Лавандовий: Чари, величність, любов з першого погляду

Фіолетовий колір має традиційну асоціацію з розкішшю та величністю. У цьому відношенні відтінки лавандових троянд пропонують атмосферу царської величності і пишноти.

Темно-рожевий: Вдячність та цінування

Рожевий несе в собі відтінок витонченості і елегантності, а також солодкість і поетичний романс. Темно-рожеві троянди символізують вдячність і цінування, і є традиційним способом подяки.

Світло-рожевий: Ніжність та захоплення

Світло-рожеві троянди пов'язані з м'якістю, захопленням, а також можуть бути використані для вираження співчуття.

Білий: Чистота, невинність, симпатія, духовність

У ранніх традиціях використовувались білі троянди як символ справжньої любові, об'єднання, що згодом стало відмінною рисою червоної троянди. Також відома як весільна троянда, біла троянда – це традиційна весільна квітка. У цьому сенсі білий – це єдність, чесність і чистота нової любові. Білі троянди також асоціюються з честю і благоговінням, що робить їх придатними для вшанування для покійного коханого.

Помаранчевий: Бажання, ентузіазм, пристрасть

Суміш таких троянд, як жовті, червоні і помаранчеві розглядається як міст між дружбою, символізованою жовтими трояндами і любов'ю, представленою червоними трояндами. Вони можуть бути виразом захоплення, або подарунком, щоб сказати: "Я пишаюся тобою".

Світло-помаранчевий: Бажання та захоплення

Світло-помаранчеві троянди мають більш рожевий відтінок помаранчевого. Вони є гарним варіантом, коли ви хочете розповісти комусь, що ви дійсно відчуваєте, адже вони свідчать про бажання, ентузіазм і захоплення.

Кремовий: Чарівність і продуманність

Незважаючи на те, що троянди кремового кольору дуже схожі на білі, їхні значення кольорів не є однаковими. Кремові троянди представляють собою чарівність і продуманість.

Бургундський: Неймовірна краса

Ці троянди, що трохи темніші, ніж класичні червоні троянди, символізують собою неймовірну красу.

Зелений: Життя

Зелений – це колір зростання, життя, оновлення та енергії. Він посилає дуже веселе повідомлення, яке перекладається як "постійне омолодження духу".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *