Чи потрібно мити миску собаки кожен день: рекомендація кінологів

Гігієна є важливою частиною догляду за здоров'ям собаки. Посуд, з якого їсть собака, може приховувати в собі багато небезпек, якщо вчасно не доглядати за ним. Частота гігієнічної обробки мисок залежить від типу використовуваного корму, пори року і місця розташування, інформує Ukr.Media.

Від гігієни собаки безпосередньо залежить його здоров'я і тривалість життя. Розповідаємо про вимоги щодо догляду за посудом, з якого їсть і п'є ваш вихованець.

Від чого залежить частота догляду за посудом собаки

Правильний догляд за мисками вбереже вашого улюбленця від проблем зі здоров'ям і відмови від їжі. Зараз, коли стоятиме досить тепла погода, дуже важливо приділити цьому особливу увагу. Якщо собака харчується рідким кормом, найкраще мити посуд після кожного приймання їжі. У спеку важливо не залишати залишки корму в мисці, щоб вони не зіпсувалися. Також не забувайте, що миску з водою потрібно мити щодня, оскільки у собаки завжди має бути доступ до чистої питної води.

Як часто необхідно мити собачі миски

Як і людині, собаці необхідно харчуватися з чистого посуду. Річ у тім, що в їжі, яка довго стоїть, особливо в теплому приміщенні, можуть заводитися мікроби, вона покривається частинками бруду і пилу, слиною вихованця. Собака може отруїтися, з'ївши з брудного посуду.

Чистити миски потрібно регулярно. Якщо ви годуєте собаку сухим кормом, можна мити миску 3-4 рази на тиждень, якщо вологими консервами — після кожного приймання їжі. Миску з водою необхідно мити щодня. Якщо собака живе у вольєрі, миску треба мити хоча б 2 рази на день.

У спекотну погоду в жодному разі не залишайте в мисці недоїдений корм, особливо консерви або м'ясо. Через високу температуру їжа може зіпсуватися і викликати харчове отруєння у собаки. Також стежте за тим, щоб в мисці завжди була свіжа вода. У спеку організм собаки швидко втрачає рідину, радимо вам регулярно міняти воду, а також покласти в неї кілька шматочків льоду — це допоможе зберегти воду прохолодною.

Які засоби використовувати для миття миски собаки

Найкраще мити миски вручну. Якщо до неї присох корм, попередньо замочіть її у воді. Не видаляйте залишки їжі гострими предметами або спеціальними металевими щітками. Річ у тім, що миски з подряпинами потрібно своєчасно замінювати новими. У тріщинах можуть розмножуватися хвороботворні мікроорганізми.

Віддавайте перевагу натуральним миючим засобам, які не містять токсичних речовин і легко змиваються з поверхні посуду. Намагайтеся обирати мийні засоби без сильної віддушки: якщо запах залишатиметься після миття миски, собака може відмовлятися від їжі.

Посуд для тварин рекомендується мити окремо, використовуючи, наприклад, таз або ванну кімнату. Якщо ви миєте миски на кухні, то після обов'язково добре помийте раковину.

Здоров'я собаки безпосередньо залежить від гігієни та своєчасного догляду. Не нехтуйте миттям мисок для собак, це не займає багато часу, але дозволяє вашому вихованцеві залишатися здоровим і щасливим довгі роки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *