Як скоро кішка може назавжди забути свого господаря

Якщо трапляється так, що людина з якої-небудь причини змушена розлучитися з коханим пухнастиком, її турбує питання: Як довго тварина буде про неї пам'ятати? Деякі вчені дотримуються думки, що прихильність кота до власника тимчасова. А як йдуть справи насправді? Давайте розбиратися, інформує Ukr.Media.

Як скоро кішка назавжди забуде господаря

Звичайно, у мурок хороша пам'ять, але влаштована вона зовсім не так, як людська. Вихованці запам'ятовують яскраві події і сильні емоції, які відбувалися з ним в минулому.

Наприклад, якщо кішка жила в добрій і люблячій сім'ї, то вона запам'ятає аромат улюбленої їжі, гри з власниками, улюблену іграшку, лежанку або когтеточку. Якщо вихованця забрати з рідного дому на кілька років, а потім знову повернути в цей же будинок і пригостити улюбленою їжею, то вихованець відразу згадає пережиті позитивні емоції і випробує від цього щастя.

Те ж саме відбувається і з негативними спогадами. Якщо коту довелося пережити потрясіння, то він, потрапивши в аналогічну ситуацію або обстановку, звичайно, злякається.

Чи думає кіт про господаря і сумує за ним

Відповідь буде однозначною — так, думає і згадує, особливо в тому разі, якщо з вами пов'язані приємні спогади і емоції. Тварина буде сумувати за людиною, шукати її, і, можливо, навіть почне відмовлятися від їжі і від ігор, адже її звичне щасливе життя змінилося.

Але якщо улюблений господар не повернеться за котиком через пару місяців, то кіт почне забувати про нього. І чим сильніше позитивні спогади, пов'язані з власником, тим більше часу відніме цей процес. Але як тільки надія на повернення людини випарується, малюк почне швидше його забувати.

Але деякі власники просто переконані в тому, що коти можуть пам'ятати улюбленого господаря все життя. А ви що думаєте?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *