3 плюси звичайної ходьби — ваше життя зміниться за місяць

У сучасному поспіху далеко не завжди вдається знайти час на повноцінний фітнес. І все ж фізичне навантаження нам усім необхідне, і проста прогулянка ввечері може стати чудовою заміною спорту. Що вам може дати спокійна ходьба. Чи готові ви змінити своє життя буквально за місяць?

Ви станете позитивнішими

Неймовірно, але факт — щоденна прогулянка допомагає підняти настрій. Навіть 20 хвилин на день на свіжому повітрі здатні зарядити позитивом. Фахівці запевняють, що тривале перебування в одному становищі, а тим більше, коли ви цілий день проводите в задушливому офісі, вкрай негативно позначається не лише на роботі всіх систем організму, але також на емоційному стані. Якщо відчуваєте, що сил не вистачає навіть на буденні справи, введіть у звичку прогулянку перед сном або витратіть трохи більше часу на дорогу з роботи, відмовившись від транспорту на користь зайві 15 хвилин на свіжому повітрі. Чим більше ви заряджені позитивом, тим більший приплив сил та натхнення ви почнете відчувати, інформує Ukr.Media.

Ви будете гнучкішими

Під час повільної прогулянки пульс частішає до 100 ударів на хвилину (приблизно). Такий розгін крові дозволяє забезпечувати необхідними елементами всі органи та суглоби, та й загалом в організмі не буде застоїв лімфи та інших рідин. М'язи розігріваються і повільно, але правильно прокачуються, що не може не позначитися на фігурі позитивним чином. Погодьтеся, непогана альтернатива пілатесу.

Ви будете худнути активніше

Так, скинути помітну кількість кілограмів за місяць без активного спорту важко, проте, чим більше часу ви проводитимете на ногах, тим більше ваші м'язи будуть звикати перебувати в постійному тонусі, піде в'ялість шкіри, а всі лінії та вигини стануть витонченішими. Для більшого ефекту додайте до прогулянок ранкову зарядку з невеликою вагою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *