4 види спорту, якими можна і потрібно займатися у парі

Щоб спорт перестав бути нудною рутиною і став радісним заняттям, варто підключити до занять кохану людину, інформує Ukr.Media.

Ці 4 види спорту підходять для тренування в парі.

Біг

Фітнес-тренери рекомендують не займатися бігом на самоті, коли є можливість залучити до пробіжки ще когось. На початку тренувань навіть невеликі дистанції даються складно, але заняття з коханим дають додаткову мотивацію.

Згідно з дослідженнями, пари, які бігають разом, пробігають дистанції приблизно на третину швидше, ніж люди, які бігають по одинці.

Танці

Парні танці не тільки розвивають пластику і грацію. Вони спалюють багато калорій і тримають м'язи у тонусі, а отже чому б не вважати їх окремим видом спорту.

Чоловіків буває складно вмовити на заняття в танцювальному класі, але часто їм вистачає одного відвідування, щоб погодитися: при дефіциті партнерів у більшості танцювальних шкіл, кожен відчуває себе королем танцмайданчика — а вони це люблять.

До того ж, парні танці породжують пристрасть навіть у тих відносинах, де давно забули про іскру.

Стрітбол

Альтернатива баскетболу, в якій не треба збирати команду і шукати великий спортзал. Досить одного кільця, м'яча та двох суперників.

Гра, яка складається з бігу і стрибків спалить максимальну кількість калорій за мінімальні терміни. А невеликий дух суперництва тільки підігріє любовні відносини.

Йога

У стародавній індійській гімнастиці є багато поз, які призначені для спільного виконання.

Займаючись йогою разом, можна краще проконтролювати правильне виконання вправ, а парні асани створять в парі ефект ін-янь, коли завдяки своїм тілам пара розуміє, наскільки добре доповнюють один одного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *