Ці 5 вправ допоможуть зміцнити м’язи і виправити поставу людям, які часто сидять за комп’ютером

Ці вправи задіють м'язи, відповідальні за рух лопаток, стабілізацію плечей і збереження гарної постави: трапецієподібні і ромбовидні, передні зубчасті і м'язи манжети плеча, інформує Ukr.Media.

Обов'язково спробуйте це тренування, якщо ви багато сидите з витягнутими вперед руками, наприклад, за комп'ютером або за кермом. Рухи допоможуть зміцнити слабкі м'язи і виправити поставу. Також варто виконувати ці вправи, щоб опрацювати мускулатуру плечей і захистити їх від травм на силовому тренуванні або в інших видах спорту.

Тренування складається з 5-ти вправ

 • T-підйоми рук — прокачують середню частину трапеції і задні пучки дельтовидних м'язів.
 • Y-підйоми рук — зміцнюють нижню частину трапеції.
 • W-підйоми рук — навантажують ромбовидні м'язи, розташовані під трапецією.
 • Переклад рук у W-положення — навантаження йде на нижню частину трапеції і передні зубчасті м'язи. Водночас трапеція і ромбовидні м'язи підключаються, щоб протистояти розведенню лопаток.
 • Підйом передпліч у W-положенні — підключає малі круглі і подостні м'язи. Якщо вам не вистачає діапазону рухів, щоб виконувати цю вправу, можете робити її лежачи на лаві.
 • Виберіть одну-дві вправи і виконуйте їх у два‑три підходи по 8-10 разів. Можете додати їх у свою розминку перед основним тренуванням або використовувати окремо від занять, у якості додаткової роботи. Кожен раз міняйте вправи, щоб рівномірно прокачати весь верх спини.

  Пробуйте і діліться в коментарях враженнями від вправ.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *