Дієвий спосіб не повніти після 40 років

Після 40 років дуже важливо контролювати кількість вуглеводів в раціоні, в іншому разі може активізуватися накопичення жиру, інформує Ukr.Media.

В організмі жінок віком після 40 років змінюється співвідношення гормонів. На цьому етапі життя обмін речовин може сповільнитися, і тоді тіло почне активніше запасатися жиром в проблемних зонах — можуть повніти руки, стегна, область живота.

Однак є дієвий спосіб не повніти. Жінкам після 40 років слід помірніше вживати вуглеводи, особливо ввечері.

Вуглеводи дають організму зайву енергію, і коли в житті фізичної активності недостатньо, то є небезпека, що надлишки досить швидко перетворяться в жир.

Найкраще вживати вуглеводні продукти вранці. Переважними джерелами вуглеводів є багато круп, цілозернові продукти, фрукти, овочі. Вони володіють так званими складними вуглеводами у вигляді клітковини, яка уповільнює засвоєння холестерину і цукру в травному тракті.

Крім того, щоб не повніти після 40 років, важливо підтримувати здорову мікрофлору кишечника, оскільки це нормалізує обмін речовин. Для збереження належного мікробіома слід їсти ту ж клітковину, продукти з ефектом пробіотиків і пребіотиків.

Також лікарі рекомендують не перекушувати між прийманнями їжі, обходитися несолодкими напоями. Прийомів їжі за день має бути три-чотири, цього достатньо. Також важливо вживати білок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *