Як за допомогою самомасажу та вправ зробити губи пухкими

Красива, природна, добре окреслена форма губ завжди викликає захоплення як у жінок, так і у чоловіків. Як повернути губам об'єм за допомогою самомасажу та вправ, інформує Ukr.Media.

Згодом губи витончуються. Це відбувається з віком через напруження кільцевого м'яза рота. Наприклад, серед дітей віком до трьох років неможливо знайти носія тонких губ.

"Згодом ми починаємо підтискати губи під час негативних емоцій. Для того, щоб попити, поїсти або поговорити, також доводиться напружувати губи. Тому вони починають витончуватися. Також біля губ з'являються кисетні зморшки".

Кілька легких вправ, які день у день допомагатимуть вашим губам "розвертатися" і набувати природної, красивої форми без косметологічних втручань.

Зубна щітка

Тим, хто зважився серйозно зайнятися своїми губами, варто завести вдома окрему зубну щітку для масажу.

Потрібно круговими рухами робити легкий масаж губ. Можна робити вранці та ввечері, додавати мед та каву, щоб вийшов легкий скарб. Він буде відлущувати зайву шкіру. Так губи набудуть не тільки красивої форми, а й шкіра на них буде ніжною та привабливою.

Ковпачок від губної помади

Перед застосуванням ковпачка потрібно зробити рамочку з пальців та 20 разів натиснути на область над верхньою губою та під нижньою.

Губи мають бути розслаблені. Далі робимо щипкові рухи по контуру. Щипки мають бути вдавлюючі, шкіру не відтягуємо, а вдавлюємо.

Після цього в розслаблені губи до зубів слід вставити ковпачок від помади або ручки.

Стежте за тим, щоб губи були розслаблені. Обмежень щодо кількості підходів чи часу виконання немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *