Історії людей які з легкістю втрачали вагу, і вони вселяють надію

Вважається, що схуднення — процес вкрай складний і відбувається завжди довго та болісно. Виявляється, це правило поширюється далеко не на всі випадки. Розповідаємо короткі історії про те, як вага йшла непомітно, інформує Ukr.Media.

Всі ми хочемо виглядати краще, почуватися здоровими та бути впевненими у своєму тілі. Але для багатьох людей схуднення може стати справжньою проблемою, яка потребує багато зусиль та часу. Але є й ті, хто з легкістю досягає своєї мети і робить це надихаючим чином.

"Я просто перестав пити газовану воду. Минуло менше пів року, а мої старі штани тепер на мені без ременя не тримаються!".

"Я почала коригувати зуби за допомогою ретейнерів. І через те, що мені ліньки їх знімати, я перестала постійно перекушувати".

"VR-ігри! Я купив своїм дітям на Різдво окуляри віртуальної реальності і випадково скинув п'ять кілограмів, граючи, поки діти спали. Купив собі окремі та схуд ще на 15, граючи в Beatsaber".

"Перестав пити пиво минулого літа. Схуд на сім кілограмів за півтора місяця, нічого не роблячи. Восени знову почав пити. Все повернулося, як було…".

"Ходіть у продуктові магазини на повний шлунок. Тяга купити щось смачне пожувати має знизитися. У мене це так спрацювало".

"Я почав приймати клітковину в порошку. Це якесь диво! І взагалі, відчувається, ніби я когось обманюю. Вона розширюється всередині вашого шлунка і дає приємне відчуття ситості. А якщо голод йде, то і їсти зайвий раз не хочеться. Мало того, через клітковину кал стає просто ідеальним. Та й взагалі, деякі проблеми з травленням вирішуються. І це цілком натуральна штука, практично безсмачна. Єдине — треба приймати порошок із дуже великою кількістю води, а то буде запор".

"Моя дружина померла. Ми були разом понад 20 років. Усього за два місяці я схуд більше ніж на 30 кілограмів. Тільки за минулий тиждень скинув шість кілограмів. Мій лікар каже, що цей процес у моїй ситуації — норма і все повернеться назад. Проте порадив мені стежити, щоб я набирав достатньо калорій, а то поки що моя їжа — це тільки вершки в ранковій каві".

"Сальмонела! Схудла на шість з половиною кілограмів всього за тиждень".

"Якось у мене трапилася мігрень, яка тривала п'ять днів. Мене нудило від однієї тільки питної води. Після п'яти днів у такому режимі я стала на п'ять кілограмів худішою. Практично впевнена, що в основному це результат зневоднення, але факт залишається фактом: схудла ж. Як бонус я хотіла кинути палити, а мігрень була настільки сильною, що я навіть не могла думати про сигарету. Як тільки біль пішла, я зрозуміла, що не курила вже п'ять днів і, мабуть, все найважче вже позаду. Тому я вирішила подивитися, як далеко я зможу зайти. Пройшло більше 19 років, а я так ніколи і не поверталася до цієї звички".

"Рак, хімієтерапія, а потім ще й серцевий напад. Втратив 40 кілограмів. Нікому такий спосіб не рекомендую".

Ці історії показують, що схуднення може бути не таким складним процесом, як багатьом здається. Всі ми різні, кожному потрібний індивідуальний підхід для досягнення своїх цілей. Але найголовніше — не зациклюватися на своїй вазі і пам'ятати про здоровий спосіб життя, правильне харчування та регулярні тренування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *