Прості вправи, які допоможуть вам зробити щиколотки тонкими та жіночними

Мрія багатьох представниць прекрасної статі — це гарні ноги, інформує Ukr.Media.

Щиколотки в цьому відіграють велику роль: якщо вони потужні і товсті, то естетично це виглядає негарно, доводиться носити або штани, або довгі сукні в підлогу.

У літній період про акуратні сандалі та повітряні сукні по коліно і вище можна забути. А вже каблуки і зовсім під забороною, адже вони тільки підкреслять недоліки жіночих ніг.

Існує забобон, що товщина щиколоток закладена природою, тому змінити її не можна.

Однак іноді справа буває не лише в широкій кістці, тому все ж фізичні вправи не можна списувати з рахунків. Вони допоможуть не лише зробити щиколотки тоншими і витонченими, але і підтягнуть ноги в цілому — гомілки, ікри.

Вправа № 1

Слід спертися на спинку стільця або тумбочки, висотою приблизно до талії. По черзі вставати на носочки і опускатися на п'яти. Це вкрай проста вправа для ніг, яку можна виконувати де завгодно. Нічого не потрібно, крім власної ваги тіла.

Вправа № 2

Прийняти таку ж вихідну позу, що і в першій вправі. Встаючи на носочок, робити кругові рухи п'ятою. По черзі міняти ноги. Радіус і амплітуду поступово варто збільшувати.

Вправа № 3

Потрібно лягти на спину з витягнутими уздовж тіла руками, а зведені разом ноги підіймати вгору до прямого кута з тілом. Витягати по черзі носочки, а потім нахиляти носок максимально до себе.

Досить 2-3 базових вправ, виконувати які слід з рівною періодичністю і регулярністю (досить пари раз на тиждень). Кожну вправу потрібно робити в 3-4 підходи по 10-20 повторень. Згодом навантаження можна і збільшувати.

Додаткові вправи

Додатково можна регулярно стрибати зі скакалкою. Це також корисно для тонусу ніг, наприклад збільшувати кількість підходів і повторень, використовуючи додаткову вагу у вигляді гантелей або гирі.

Варто зауважити, що щиколотки часто товсті на тлі загального ожиріння. В такому разі недостатньо тільки виконувати комплекс вправ на їх прокачування. Треба стежити за харчуванням в цілому, прагнути до тотального зниження ваги, а вже лише потім локально впливати на дану частину тіла тренуваннями.

Іноді щиколотки опухають і набрякають з інших причин, наприклад від втоми або через незручне взуття.

Зрозуміти, що щиколотки великі через те, що в них затримується вода, допоможе простий спосіб: натисніть пальцем на кісточку, і якщо на шкірі залишиться вм'ятина, значить, висока ймовірність того, що в тілі затримується рідина.

Набряклість зменшить мінімізація солі і крохмалю в харчуванні : оптимальним буде знизити споживання солі, а також картоплі, кукурудзи, буряка, моркви.

Якщо ви тільки перебуваєте на шляху формування красивих щиколоток, то приховати проблему і візуально зробити цю частину тіла стрункішою допоможе правильний вибір одягу. Наприклад, звузити щиколотки візуально допоможе звужений край у спідниці або штани, які закривають рівно половину щиколотки. Чоботи краще обирати з великим і широким каблуком.

В цілому домогтися краси і стрункості щиколоток можна за допомогою комплексу регулярних фізичних вправ і правильного харчування. А деякі хитрощі у виборі одягу допоможуть приховати цей недолік фігури.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *