Товстуни розумніші за худих

Зайві кілограми покращують розумові здібності у жінок. Такий сенсаційний висновок зробили вчені Каліфорнійського університету після проведеного експерименту.

Упродовж кількох років за допомогою спеціальних психотестів американці вивчали розумові здібності понад 16 тисяч жінок (різної комплекції фігури). Як виявилося, жінки із пишними формами показали набагато кращі результати у тестах на IQ, ніж худюлі. Тому американці одразу сміливо заявили: зайва вага підвищує рівень інтелекту. Така собі компенсація за целюліт і неосяжну талію …

Щоб закріпити свої висновки «наукою», вчені активно експлуатують властивість кислоти Omega-3, що міститься в жирових тканинах організму і відповідає за розвиток інтелекту. Не складно здогадатися – чим більша вага, тим більше кислоти «розуму» містить організм … Тому цілком логічно, що феміни із надмірною вагою повинні бути розумнішими за худюль. Це і першокласнику зрозуміло. Чи варто було проводити «наукові» дослідження?

Але американці, які, судячи із усього, занадто стурбовані тим, що їх вважають найгладкішою нацією в світі, вирішили виправдати своє не почесне лідерство. Ми, мовляв, товсті, зате які розумні … І наші діти, народжені від жінок із надлишковою вагою, неодмінно стануть розумнішими за своїх однолітків! Ось так!

Цікаво, що ще придумають американці, щоб виправдати свою пристрасть до фаст-фудів і кока-коли не на користь здорової їжі та фітнесу?

Як ти вважаєш, кілька зайвих кіло – прикрашають фігуру чи привід панікувати та сідати на дієту?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *