Виконуючи ці вправи ви будете спалювати величезну кількість калорій

Необов'язково мучити себе виснажливими дієтами або проводити в тренажерному залі весь вільний час, адже є заняття, які спалюють величезну кількість калорій за короткий час, інформує Ukr.Media.

Виконуючи їх, ви зможете досить швидко скинути зайву вагу. Зрозуміло, за умови дотримання дієти з обмеженням кількості вуглеводів.

Бокс

Кількість спалюваних калорій залежить від активності. Якщо це спаринг на рингу з тренером в досить спокійному темпі, ви спалите приблизно 400-500 ккал. Якщо ж ви б'єтеся на матчі з суперником, при цьому активно рухаючись і боксуючи, за одну годину ви можете витратити до 1100 ккал.

Для порівняння: середня кількість калорій на день для чоловіків, які ведуть помірно активний спосіб життя, становить 2500 ккал. Тобто за одне 90-хвилинне тренування ви цілком зможете спалити половину спожитої за день енергії.

Альпінізм

Альпінізм — одне з найефективніших в плані прокачування тіла занять, адже при сходженні працюють всі м'язи. А раз так, витрата енергії повинна бути серйозною. При повільному підйомі без ривків тіло споживає приблизно 450 ккал. Якщо ж сходження складне, вимагає зусиль і частих ривків, витрата калорій може вирости до 750 ккал на годину.

Ходьба і біг

Тут все залежить від темпу, стилю, ухилу і інших параметрів. Швидка ходьба зі швидкістю 8 км/год витрачає 300 ккал, а спортивна — більше 400. Біг підтюпцем зі швидкістю 12 км/год витратить вже 920 ккал.

Якщо ж ви побіжите зі швидкістю 18 км/год, витрата складе майже 1300 ккал. Але спринт з такою швидкістю швидко вас вимотає, тому набагато ефективніше бігати вгору по сходах. В цьому випадку витрачається до 1200 ккал на годину.

Плавання стилем батерфляй

Батерфляй є найскладнішим стилем плавання, і він найчастіше використовується тільки на змаганнях. У звичайний час спортсмени плавають або брасом, або кролем. Одна година батерфляю в спокійному темпі витрачає близько 700 ккал. Якщо прискоритися і перейти на більш вибуховий темп, витрата збільшиться до 1000 ккал на годину.

Вправи зі скакалкою

Якщо ви хочете швидко пропотіти і втратити багато зайвих калорій, стрибки на скакалці — один з кращих варіантів, адже тут працюють всі м'язи, причому у вибуховому темпі. При повільній швидкості тіло споживає 600 ккал на годину, а при швидких стрибках — вже 750. Щоб ви розуміли, приблизно стільки ж енергії на годину витрачається при активних силових тренуваннях в тренажерному залі.

Якщо додати обважнювачі, витрату калорій можна довести до 1000 ккал на годину.

Вправи з гирею

Досить виконувати прості махи з гирею, які складаються з циклічних підйомів і опускань снаряда, щоб спалити 600 ккал. Якщо ж не обмежуватися тільки цією вправою і включити в програму тренувань присіди, підйом гирі над головою і жим на руки, можна довести витрату енергії до 800 ккал на годину.

Танець

Тут, як і у випадку з бігом, все залежить від темпу і стилю. Неінтенсивні танці витрачають близько 300 ккал на годину. Сучасні танці дозволяють довести витрату енергії до 450 ккал. Складні види на кшталт бальних танців можуть витрачати більше 500 ккал. Найбільше калорій витрачають інтенсивна чечітка, брейк-данс, хіп-хоп і свінг.

Берпі

Берпі — одна з базових вправ кросфіту, яку люблять за опрацювання більшої частини м'язів тіла і високу витрату енергії. Досить виконувати класичні Берпі, коли необхідно зробити ривок з упору лежачи і повертатися у вихідне положення, щоб тіло споживало 1000 ккал на годину.

Веслування

У веслуванні працює велика частина м'язів, особливо руки, спина і прес. При повільному веслуванні зі швидкістю 4 км/год, ви будете витрачати 200 ккал. Але варто збільшити темп, і витрата може перевищити 600 ккал на годину.

Необов'язково купувати каное і відправлятися в сплав по гірських річках, щоб схуднути. У багатьох тренажерних залах є гребні тренажери, але врахуйте, що для максимальної витрати калорій потрібно відпрацювати техніку, інакше ви можете пошкодити спину, а споживання калорій буде на рівні повільної ходьби.

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна вважається найефективнішою для схуднення, так як інфрачервоні хвилі глибоко проникають в усі тканини тіла, в тому числі жирові, прискорюють обмінні процеси і виводять зайву рідину. Одна година в інфрачервоній сауні витрачає 1000 ккал. Вам навіть не потрібно рухатися — просто відпочивайте і відчувайте, як ваше тіло позбавляється від зайвих кілограмів.

Зрозуміло, перед походом в таку сауну необхідно проконсультуватися з лікарем і пам'ятати про те, що вплив високих температур не повинен бути надмірним.

Лижи

Спуск зі схилу на гірських лижах буде витрачати близько 300 ккал на годину. Але якщо замінити гірські лижі на бігові, кількість витраченої енергії значно зросте. Так, звичайна ходьба на лижах буде витрачати 500 ккал, тоді як при збільшенні швидкості до 18 км/год витрата вже складе 600 ккал.

Велотренажер

Велотренажер при установці на високий рівень складності здатний витрачати до 1000 ккал на годину. Для порівняння: їзда на звичайному велосипеді зі швидкістю 9 км/год споживає близько 185 ккал, на швидкості 15 км/год — 320 ккал, а при 20 км/год — вже 570. Як бачите, тренування на велотренажері в два і більше разів ефективніше їзди на звичайному велосипеді.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *