Ці 9 питань варто поставити колишньому перед остаточним розривом відносин

Минулі відносини — це не лише багаж спогадів, але й неоціненний досвід, який за правильного ставлення допоможе вибудувати міцні відносини у майбутньому. Перш ніж назавжди розпрощатися зі своїм екс-коханим, попросіть його наостанок відверто відповісти на ці питання. Це буде корисним не лише для вас, але й для нього теж, інформує Ukr.Media.

Чи кохав ти мене по-справжньому

Таке, на перший погляд дурне питання, допоможе уникнути хворобливих відносин у майбутньому. Якщо ваш кавалер раптом відповість (сподіваємося, що ні), що за весь цей час не зміг відчути до вас хоч трохи щирого почуття, це буде, звичайно ж, сумно, але зате ви будете знати, як поводиться людина, яка не кохає.

Чому ти погодився на розставання

Якщо ви були ініціатором розриву і ваш тепер вже колишній хлопець дуже легко погодився порвати відносини, не забудьте поставити це неймовірно важливе питання. Воно допоможе вам дізнатися, що стояло за цією безтурботністю і зрозуміти, наскільки міцними були ваші відносини. До того ж, напевно покірна згода означатиме, що чоловік просто чекав, коли ви зробите крок першою. Чому? Ось, що вам потрібно з'ясувати.

Що я робила неправильно

Якщо ви розлучилися більш-менш мирно, поцікавтеся у вашого колишнього, що саме у відносинах з вами його найбільше не влаштовувало. Такий зворотний зв'язок допоможе вам не припуститися помилок у майбутньому і побудувати більш гармонійні відносини.

Що можна було б зробити, щоб зберегти наше кохання

Особливо це питання варто поставити, якщо ініціатором розставання стали не ви. Цілком можливо, що причиною розриву була саме ваша неправильна поведінка у певний момент часу. Знаючи, де трапився злам, ви зможете уникнути його у подальшому.

Чи ти колись мені зраджував

Так, ворушити минуле не найкраща ідея, але іноді краще влізти у цей вулик. Так, якщо вам все ж таки зраджували, ви зможете зрозуміти, які моменти й сигнали ви не взяли до уваги. Також не забудьте запитати, з якої причини ваш коханий вирішив вчинити саме у такий спосіб.

Чи думаєш ти про мене

Те, що людина думає про вас навіть після розриву, зовсім не говорить про те, що вона кохає вас, але зате говорить про те, що ви є чудовою людиною, яка гідна того, щоб не забути його у перший же день після розриву. Хіба вам не буде приємно про це дізнатися?

Ти поважав моїх батьків лише тому, що я просила

Ми впевнені, що ви хочете знайти собі у пару таку людину, яка буде любити не лише вас, але й ваших найближчих родичів (ну або хоча б поважати їх). Погодьтеся, що взаєморозуміння з іншими членами вашої родини — важливий пункт у формуванні міцного союзу. Якщо ж ваш екс-бойфренд зізнається, що весь цей час тихо ненавидів ваших близьких, не турбуйтеся, а замисліться, як про це можна було б дізнатися раніше, і будьте у майбутньому більш уважною.

Що твоя нова дівчина думає про мене

Сенс питання — справжня цікавість. По-перше, відповідь дасть вам зрозуміти, чи говорив взагалі ваш колишній зі своєю новою пасією про попередні відносини. По-друге, ви зрозумієте, що саме він про вас говорив. По-третє, це ж просто цікаво. Головне, ніколи не починайте порівнювати себе з нею.

Чи думав ти колись про одруження зі мною

Цікаво, чи не так? До того ж, якщо ви перебували у відносинах разом багато років, а людина жодного разу навіть не замислилася про весілля, хоча ви й давали зрозуміти, що для вас це є важливим, вважайте розрив з цим чоловіком благословенням. Навіщо витрачати час на того, хто навіть не мріяв про те, щоб провести з вами своє життя?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *