Досить у це вірити: декілька міфів про життя після 40

Чомусь багато людей вважають, що після 40 років життя закінчується: мовляв, більше не буде веселих вечорів у великих компаніях, досягнення кар'єрних вершин, захопливих подорожей і яскравих вражень. Забудьте ці марення ейджистів, те, якими будуть ці роки, багато в чому залежить від вас самих, інформує Ukr.Media.

Ви досягли кар'єрного піка, а на нову роботу вас уже не візьмуть

У вас є те, про що мріють усі фахівці за наймом: великий досвід, тож не списуйте себе з рахунків. До того ж накопичені до цього часу знання, а, можливо, і гроші стануть у пригоді, якщо захочете заснувати свою справу.

Вам доведеться одягатися "за віком"

Дайте хоч одне логічне пояснення тому, що після сорока років вам доведеться відмовитися від яскравого одягу, відкритих купальників і рваних джинсів. Слід носити ті речі, в яких буде завжди комфортно, незалежно від того, скільки вам років.

Ви почнете товстіти

З віком обмін речовин сповільнюється, це факт. Однак якщо стежити за харчуванням і вести активний спосіб життя, наприклад бігати вранці, ходити на плавання, пілатес або йогу, то можна протягом тривалого часу зберігати гарну фізичну форму. Як бачите, головне — правильний підхід до проблеми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *