Перерва у стосунках: чи варто розлучатися на певний час і як це правильно зробити

Стосунки в кожної пари можуть розвиватися по-різному. Іноді трапляється, що закохані морально "переситилися" одне одним, але не хочуть розлучатися, інформує Ukr.Media.

А іноді постійно сваряться між собою і не можуть ніяк знайти компроміс на звичайні питання.

У таких ситуаціях сама собою виникає потреба в невеликій паузі у стосунках. Але чи потрібно її робити? Давайте детально розберемося.

Необхідно зрозуміти "вектор" руху

Коли закохані перебувають постійно поруч, то їх засліплюють почуття та емоції, тому іноді вони не можуть знайти правильний шлях для розвитку своїх стосунків. У цьому випадку невелика пауза буде тільки на користь закоханим. Вони зможуть спокійно вирішити для себе особисто, що їм потрібно від стосунків, як рухатися далі, що слід покращити в собі для зміцнення почуттів і що можуть дати своєму партнеру за подальшого розвитку подій без шкоди для себе.

Розібратися в собі

Більшість проблем починається через внутрішні "рамки" та комплекси. У підсумку: закохані сваряться з будь-якого приводу, втручають у свій конфлікт оточуючих і не можуть знайти оптимальне одне для одного рішення.

У цьому разі перерва буде своєрідним благом, адже кожен із пари вже може чітко зрозуміти, які комплекси заважають рухатися далі, яка допомога (або особисті дії) необхідна для запобігання більшим конфліктам і так далі. Загалом, якщо людина відчуває, що не може рухатися далі у стосунках через свої "таргани", то краще, справді, взяти перерву і розібратися в собі, щоб не "тягнути на дно" свою кохану людину. А постаратися стати разом щасливими.

Не варто тікати від відповідальності

Проблеми є в будь-яких стосунках! Ніхто і ніколи не може уникнути з'ясування стосунків зі своїм партнером з приводу спірних ситуацій. У такому разі, перерва у стосунках — це прояв боягузтва, небажання брати відповідальність на себе і спроби перекласти рішення на іншу людину.

Така поведінка характеризує не найкращим чином, тому варто розуміти, що "втеча" від проблеми — це не рішення. Так, ваша кохана людина може розв'язати питання, що виникло (якщо це в її силах), але ніхто тоді не дасть гарантії, що вона захоче з вами перебувати далі. Адже нікому не подобається бути нянькою у стосунках із дорослою людиною.

Розібратися зі своїми страхами

Будь-яку людину оточує велика кількість страхів: від самотності до смерті. Тому не варто вдавати із себе хоробрих, а краще зізнатися самому собі, що, якщо цих негативних почуттів стало надто багато, то потрібно терміново розібратися в ситуації. Так, можна (і потрібно!) поговорити зі своїм коханим, щоб розвіяти страхи, але, на жаль, ніхто не дасть гарантії, що він із вами був 100% чесний і відвертий.

Тому варто ненадовго залишитися на самоті, щоб визначитися, як саме ви будете боротися зі своїми страхами, як ви самі можете полегшити цю "моральну ношу", щоб спокійно рухатися далі. Варто розуміти, що потурання страхам — це програшний шлях, який буде наповнений стражданнями.

Зміцнити або повністю розірвати стосунки

Так-так, найпоширеніша порада, яку дають багато фахівців: "пауза у стосунках може тільки їх зміцнити!". З одного боку, вони мають рацію: закохані можуть трохи відпочити одне від одного, що запобігає "пересиченню". Але з іншого боку, такий підхід дуже ризикований, бо, якщо кохання було поверхневим, то це тільки прискорить неминучий розрив. Тому, коли ви або ваш партнер порушуєте питання: "Давай трохи відпочинемо одне від одного", чітко усвідомлюйте, що не факт, що в майбутньому ви зможете побачити свого співрозмовника як свого коханого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *