Сигнали, які дають зрозуміти, що гостю у будинку не раді

Для людини дім — це особистий простір, продовження власного "я". Тож головне правило, щоб залишатися бажаним гостем, — проявляти щирий інтерес і адекватно хвалити все навколо. Але якщо раптом не полишає відчуття, що відвідувачам у домі не раді, краще не намагатися виправити ситуацію компліментами, а мудро і красиво піти. Докладніше про те, як це правильніше зробити, розповіли психологи, інформує Ukr.Media.

Якщо ви дорожите запрошенням у будинок, то, перш ніж щось сказати, поставте себе на місце господарів, інакше дуже скоро опинитеся небажаним гостем. Це легко відчути за тим, що власник житла мимоволі або навмисно вдаватиме, що вас немає: витріщатиметься в телевізор, довго розмовлятиме телефоном, відповідатиме на ваші запитання односкладово. Йому психологічно важливо подумки викреслити зі свого особистого простору те, що порушує його гармонію, пояснили фахівці.

У цьому разі можна, звісно, образитися, кинути звинувачення, мовляв, "бачу, що я не до двору" і піти, грюкнувши дверима. Але тоді, можливо, це буде остання зустріч товаришів у цьому будинку. Мудріше буде упокорити гординю, висловити жаль, що змушені за часом піти, подякувати за щось, що господар встиг зробити (було дуже смачно, наприклад), і наостанок зробити ще один комплімент у бік господарів або їхнього будинку, зазначили психологи.

Всяке буває — може, у господарів справді були причини поводитися неадекватно, але це жодним чином із вами не пов'язано. Головне — не дайте зрозуміти, що побачили негостинність господарів і не звинувачуйте їх у цьому. І тоді, можливо, згодом ви ще будете "дружити", підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *