В яких випадках коханець може зберегти та зміцнити сім’ю

Будь-яким відносинам потрібна вірність, але на ділі не завжди все так гладко, як хотілося б. Незважаючи на те, що до зради ставляться негативно, багато психологів вважають, що коханець може зміцнити шлюб, інформує Ukr.Media.

Трохи статистики

Згідно зі статистикою, невірних жінок трохи менше, ніж чоловіків: 38 відсотків проти 46. Постійно зраджує лише близько 23 відсотків жінок і 27 відсотків чоловіків. Це означає, що є люди, яким з якоїсь причини дійсно необхідно ходити наліво.

Комусь це допомагає зміцнювати відносини або як мінімум підтримувати їх на прийнятному рівні. При найменшій сімейній кризі прагнути в обійми іншого чоловіка не варто. На такий крок варто йти лише в деяких ситуаціях. Наприклад, коли почуття пропали, але потрібно зберегти сім'ю.

Ліки проти рутини, джерело яскравих емоцій

Досить часто у відносинах зради не прирівнюються до смертного гріха. Так, їх важко прийняти, але деякі люди розуміють, що таке можливе, тому їх влаштовує такий спосіб боротьби з рутиною.

Багато чоловіків в таких випадках бояться зізнатися собі в тому, що це бажання привнести щось нове у своє життя. Вони все списують на вроджену природну полігамність.

Жінки ж діють так через відсутність яскравих емоцій. Жінки живуть ними, тому їм необхідно відчувати закоханість і знову відчувати сильне почуття. Вирішуються вони на зраду лише у тому разі, якщо чоловіки вже не дарують їм це почуття.

Коханець може зміцнити шлюб, тому що він подарує жінці це яскраве відчуття. Вона повернеться додому, до своєї сім'ї і чоловіка, але відчуватиме себе оновленою.

Можливість подивитися на чоловіка з боку

Дами вибирають в чоловіки хороших, ласкавих і пристрасних чоловіків. Потім вони стають вже не такими пристрасними, але це не означає, що їх позитивні якості йдуть слідом за цим. Насправді часто жінки просто занадто сильно звикають до чоловіка.

Коханець потрібен ще й для того, щоб нагадати собі про плюси свого рідного і коханого чоловіка. Згодом або відразу, але жінка побачить, що чоловік кращий, тому що обраний він був не даремно. Чоловік більш ввічливий, чесний, розумний, добрий і так далі. Людині властиво помічати тільки погане, коли її сумно або коли йде любов.

Як зберегти сім'ю

Тримати все у таємниці

Статистика показує, що проблеми починаються, коли коханців кілька або вони змінюють один одного. Найбільш ефективний варіант зберегти сім'ю — вибирати міцні і довірчі відносини на стороні, причому з чоловіком, який теж має сім'ю. Такі відносини є безпечними майже в 90% випадків.

Тримати все під контролем

Ніхто не повинен бачити жінку разом з коханцем. Небезпека бути розкритою є завжди. Потрібно також змалювати правила на майбутнє: ніяких подарунків, ніяких побачень понад норму. Коханець не повинен витісняти чоловіка з його території. Це лише додаткове джерело емоцій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *