Як безпечно і без стресу перевозити кішку

Поїздка до ветеринарного лікаря, на дачу або транспортування кішки до родичів на час відпустки, перетворюється часто в не найрадіснішу пригоду і для тварини, і для вас, інформує Ukr.Media.

Більш того, дослідження, проведене Royal Canin в рамках кампанії «9 життів», показало, що більше половини власників кішок уникають планових візитів у ветеринарну клініку саме тому, що не хочуть зайвий раз піддавати вихованця стресу. Разом з тим майже у половини домашніх кішок є проблеми зі здоров'ям, що вимагають діагностики та лікування. Про те, як привчити кішку до перевезень і перестати нервувати за неї і за себе, читайте далі.

Правильно виберіть переноску, адже для відвідування ветеринарного лікаря вам знадобиться саме переноска, а не спортивна сумка або великий пакет. Переноска має бути пластиковою або матер'яною, добре тримати форму і захищати від шуму.

За кілька днів до візиту лікаря покладіть відкриту переноску в кутку приміщення, там, де кішка любить перебувати. Ви можете покласти всередину ковдру з запахом кішки, так вона швидко звикне до переноски і з цікавістю в неї загляне сама. У день відвідування лікаря залиште ковдру в переносці — так тварина буде відчувати себе спокійніше і комфортніше.

Привчіть кішку до різних маніпуляцій. При правильному догляді кішка постійно переносить різні процедури: стрижка кігтів, чищення вух, розчісування. Якщо тварина звикне до них з дитинства, то вона буде спокійніше поводитися у ветеринарній клініці під час спілкування з лікарем.

Привчіть кішку до спілкування і переміщень, а саме: беріть кішку з собою на дачу, в недовгі поїздки. Так вихід з будинку буде асоціюватися у кішки з приємними враженнями, а не з візитом до ветеринарного лікаря, і вона звикне до поїздок в авто.

Деяких кішок закачує в машині, щоб уникнути неприємних ситуацій, краще не годувати тварину за пару годин до поїздки.

Якщо кішка здорова, а ви робите плановий візит до лікаря, то пограйте з нею протягом пів години перед поїздкою Вона набігається, стомиться і, швидше за все, буде спати у переносці і з легкістю переживе візит до лікаря.

Не дозволяйте кішці «гуляти по машині під час поїздки. Тварина може вдаритися і сильно нервувати. Слідкуйте за тим, щоб під час поїздки переноска не тряслася Якщо ви ведете машину, міцно пристебніть перенесення ременем безпеки на передньому сидінні поруч з вами. Уникайте нерівностей на дорозі, ведіть повільно. Не вмикайте гучну музику і розмовляйте з вашою кішкою. Спокійний господар, спокійна кішка.

Коли ви приїхали до ветеринарного лікаря, повільно дістаньте переноску, не трусіть її по дорозі до кабінету.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *