На відео потрапила білка, яка впустила білченя з дерева, налякавши відвідувачів зоопарку

Якщо ви ніколи не бачили, як білки, перескакуючи з дерева на дерево, переносять своїх дитинчат, то ці кадри для вас. Дуже незвичайний спосіб, інформує Ukr.Media.

У цьому відео не найвдаліша спроба рудохвостої мами донести своє чадо до білячого гнізда.

Варто зазначити, що ці маленькі тварини носять своїх підрослих дітей, притримуючи зубами і притискаючи лапами до тулуба. Підрослі білченята за розмірами майже такі ж, як доросла особина.

На кадрах цього відео білка, обхопивши білченя, намагається перенести його в гніздо. Однак, видершись на гілку високого дерева, вона несподівано випускає білченя з лап, і воно стрімко летить униз на велике каміння.

Вигук натовпу, що спостерігає за цією картиною, красномовно демонструє, як гості зоопарку переймаються ненавмисною помилкою пухнастої матері. Але, судячи з відео, білченяті пощастило — воно анітрохи не постраждало.

Швидко спустившись по стовбуру, білка знову підхопила свого малюка і потягла його ще далі і вище, під самий дах будівлі, що стояла поруч, подалі від цікавих очей. Цього разу все склалося благополучно.

Цей випадок привернув велику увагу відвідувачів зоопарку в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США, які зняли все, що сталося, на відео.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *