4 прості поради, які допоможуть позбутися сором’язливості в спортзалі

Багато людей хочуть почати займатися в тренажерному залі, але часто не наважуються туди піти через страх і сором, інформує Ukr.Media.

Вони думають, що в той момент, коли вони прийдуть на тренування, в залі будуть виключно ідеальні качки і фітоняшки, які почнуть кидати глузливі погляди і шепотітися за спиною новачка, детально обговорюючи кожен його недолік.

Зрозуміло, все це всього лише плід нашої уяви, який дуже далекий від реальності. Однак зацикленість на подібних думках доставляє дискомфорт і не дає вільно тренуватися, навіть якщо дуже хочеться.

На щастя, є декілька способів відчувати себе в залі впевнено і комфортно, щоб займатися без відчуття, ніби на ваших недоліках зосередилася кожна незнайома людина.

Зверніться до тренера

Якщо ви перший раз прийшли в зал, не соромтеся звернутися до чергового тренера. Він покаже вам, як працюють тренажери, як правильно виконувати вправи і де лежить необхідне обладнання, а також запропонує програму занять, відповідну вашим цілям (весь час займатися тільки за цією програмою не обов'язково, її можна коригувати, як завгодно і коли завгодно). Як тільки ви освоїтеся в незнайомій обстановці, зрозумієте, як все працює і як правильно виконувати вправи, ви почуватиметеся набагато впевненіше і спокійно.

Не ходіть в годину пік

Навіть якщо ви любите перебувати серед людей, займатися в залі, коли там багато народу не дуже приємно. Намагайтеся ходити в ті години, коли охочих "підкачатися" дуже мало, наприклад, рано вранці (якщо прийти прямо до відкриття, то є шанс, що весь зал буде тільки у вашому розпорядженні).

Займайтеся з другом

Будь-яка справа стане приємнішою і легкою, якщо займатися нею спільно з близькою людиною. Тренування — не виняток. Запропонуйте своєму другові/подрузі або хлопцю/дівчині тренуватися разом з вами, тоді ви не лише будете почуватися в залі комфортніше і впевненіше, але ще і зможете працювати з важкими вагами, оскільки тепер поруч з вами є людина для підстраховки.

Не думайте про те, що всі дивляться

Щоб було легше позбутися думки, що всі, хто займається в залі, будуть дивитися і обговорювати вас, запам'ятайте одну просту річ: всі зосереджені тільки на собі і своїх проблемах, і до ваших недоліків нікому немає діла. Крім того, ви ж приходите в зал змінюватися і працювати над собою, а це вже саме по собі варте поваги. Згадуйте про це кожен раз, коли будете думати, що ви занадто худі або повні для того, щоб знаходиться серед ідеальних качків в залі. Таких, до слова, там майже не буває.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *