Як зарядитися енергією: 3 швидких способи

Працювати завжди нелегко, але починати робити це після вихідних в рази складніше. Вечірки або звичайні посиденьки з друзями, перегляд улюблених фільмів, лежачи на дивані, замовлення смачної їжі на будинок. Як після всього цього можна налаштуватися на робочий лад? Якщо вам страшно тільки при думці про роботу, то вам потрібно зайнятися йогою. Ми підібрали 3 найефективніші пози, які з легкістю повернуть втрачену концентрацію, мотивують і налаштують на виконання роботи, інформує Ukr.Media.

Ноги вгору вздовж стіни

Для початку ви можете скористатися найбільш ледачою позою, виконуючи яку не доведеться навіть залишати свою постіль. Ляжте біля стіни, ноги підніміть вгору. У такій позиції необхідно провести не менше 10 хвилин. Завдяки цій вправі ви заспокоїте тіло і розум, розслабитеся. Подібна поза допоможе позбутися від дратівливості і поліпшить настрій. Крім того, вона ефективна при напрузі в нижній частині спини.

Поза щасливої дитини

Ця позиція насправді зможе зробити вас щасливими. Найкраще позу виконувати вранці після того, як ви очистили кишківник. Щоб прийняти її, для початку вам слід лягти на спину, зробити глибокий вдих і підняти ноги вгору. Далі зігніть їх, і притисніть коліна максимально близько до грудей. Руками візьміться за великі пальці ніг. Плечі і голова повинні бути притиснуті до підлоги. Дихання має бути спокійним. У такому положенні необхідно провести від 30 секунд до 1 хвилини.

Поза собаки головою вниз

Якщо у вас зовсім немає сил або настрою, щоб покинути затишний будинок і піти на роботу, ця практика саме для вас. Ця поза пожвавить вас, оскільки стимулює приплив крові до головного мозку і покращує кровообіг. Крім того, вона здатна заспокоїти нервову систему. Як прийняти цю позу? Для початку ляжте на підлогу, впираючись в поверхню руками і колінами. При цьому пам'ятайте, що ваші коліна повинні бути безпосередньо по ширині стегон, а зап'ястя — по ширині плечей. Потім відірвіть коліна від підлоги, упираючись пальцями ніг. Спина повинна бути прямою. Розподіліть вагу тіла рівномірно. Голова повинна бути уздовж рук. Залишатися в цьому положенні потрібно протягом 1-3 хвилин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *