Що станеться з тілом, якщо займатися на біговій доріжці кожен день

Якщо ви дійсно закохані в бігову доріжку, можливо, це єдине тренування, яким ви хочете займатися. Якісь інші тренажери і види тренувань можуть здатися вам нудними. Деякі тренери вважають, що потрібно час від часу міняти тренування. Адже наше тіло швидко звикає до певного навантаження. Але, звичайно, бігати на біговій доріжці — це краще, ніж зовсім не займатися спортом. Однак є деякі наслідки, до яких варто бути готовими, інформує Ukr.Media.

Ось що може статися з вашим тілом, якщо ви використовуватимете бігову доріжку кожен день.

Ви можете схуднути

Не можна не згадати про переваги цього тренування. Воно може розвинути вашу фізичну силу, спалити величезну кількість калорій і наростити аеробну здатність. До того ж біг зміцнює серцевий м'яз і захищає серце від хвороб. Що стосується схуднення, краще результат буде, якщо ви, крім тренування, будете правильно харчуватися.

Ви можете отримати травму

Як і в будь-якому тренуванні важлива техніка виконання вправ. Якщо ви сутулите плечі під час використання бігової доріжки, ви ризикуєте з часом отримати біль в плечах, шиї або спині. Розтягування м'язів — це також не рідкість, особливо якщо ви кожен день бігаєте. Також може виникнути занадто велике навантаження на коліна і вони почнуть боліти.

Ви можете саботувати свої зусилля щодо поліпшення фізичної форми

Якщо ваше тренування на біговій доріжці включає в себе читання з iPad або перегляд серіалу Netflix, запитайте себе: чи так багато зусиль я вкладаю? Гаджет відволікає вас і не дає викластися на повну. Через це, на жаль, саме тренування стає менш ефективним.

Ви можете розвинути кращі якості бігуна

Біг на біговій доріжці може бути якісніше бігу на вулиці. Адже вас ніщо не відволікає (якщо ви, звичайно, не дивитеся в цей час телевізор). Ви самі контролюєте нахил, швидкість. До того ж ви можете займатися в будь-який час і не залежите від погоди. Завдяки цьому ви можете стати кращою версією бігуна і виправити будь-які помилки, які ви могли допустити раніше під час бігу на вулиці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *